Piłkarski weekend: A i B klasa gra w niedzielę

Odsłony: 1117

Z pewnością w najbliższą niedzielę 4 października na pierwszy plan wybijają się derby gminy Szczecinek pomiędzy Smak Pomorski Wilcze Laski a Mechanikiem Turowo w A klasie grupa III. Miejscowości te leżące blisko siebie rywalizują między sobą na każdym szczeblu. W Wilczych Laskach spore kłopoty ze składem. Brak najlepszego strzelca Piotrka Sternala(wyjazd za granicę),  nie wiadomo też kto zagra z zawodników pozyskanych w okienku letnim (Butkiewicz,Leszczyński, Dobrosielski|), a także kto stanie w bramce ( kontuzjowany jest Czwar- bramkarz podstawowy). W Mechaniku wszyscy są do dyspozycji.Mecz rozpocznie się o godzinie 13.00 na boisku w Wilczych Laskach. Błękitni Gonne Małe podejmować będą Znicz Dzikowo. Goście zajmują z 4 punktami jedenaste miejsce w tabeli. Gospodarze plasują się na czwartym miejscu z dwunastoma punktami.Faworyt to z pewnością gospodarze. Mecz rozpocznie się o godzinie 12.00.
W grupie I A klasy zespoły nasze grają na wyjazdach . Sokół Spore wyjeżdża do Kowalewic. Tam zagra z LZS Kowalewice , który zajmuje szóste miejsce w tabeli. Spore, niestety okupuje ostatnią, czternastą pozycję. Pogoń Wierzchowo w tej kolejce zagości w Kłaninie. Tam rozegra mecz z Iskrą, która jest w tabeli za Wierzchowem z dorobkiem 4 punktów na 13 miejscu. Pogoń mając 6 punktów zajmując 10 pozycję. Te dwa spotkania rozpoczną się o godzinie 12.00.
W B klasie pauzuje KS Gwda Wielka. Meczem kolejki to z pewnością spotkanie pomiędzy Błękitni – Grodzisko Ostre Bardo a Polonią Stepień. Wicelider z Ostrego Barda ponownie będzie chciał pokazać iż będzie walczył o awans do A klasy.W drugim meczu Drzewiarz ( dotychczasowy lider B klasy) zagra u siebie z Liderem Sępolno Wielkie. Drzewiarz walczący o awans do A klasy powinien ponownie zainkasować trzy punkty. W B klasie mecze rozpoczną się o godzinie 15.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *