AktualnościBłękitni Gonne MałeKlub Sportowy Gwda WielkaPiłka nożnaPogoń WierzchowoSmak Pomorski Wilcze LaskiSokół Spore

Wilcze Laski lepsze w derbach Gminy Szczecinek

Visits: 457

W ubiegłą niedzielę15 października kolejną kolejkę rozegrały zespoły naszej A Klasy w grupie III. Doszło do derbów Gminy Szczecinek, gdzie Wilcze Laski okazały się lepsze od Gwdy Wielkiej. Oto szczegóły meczów z udziałem naszych zespołów:

Graf Bukówko – Sokół Spore 5:0 (2:0)

Sokół: Madajczyk- Plister, Guła, Łobudziński, Leśniak, Klepczarek, Kałaczyński, T. Dorc, D. Dorc, Ł. Bujnowski, W. Bujnowski

Sędziowie: Mariusz Michalski – Piotr Woźniak, Paweł Celiński

Choć od 23 minuty gospodarze grali w osłabieniu gdyż jeden z zawodników Grafu ujrzał czerwoną kartkę to jednak Sokół nie zdołał wywieść chociaż jednego punktu z Bukówka. Spore zagrało gołą jedenastka i zdecydowanie przegrali 0:5.

Grot Bonin – Pogoń Wierzchowo 3:4 (3:1)

Bramki dla Pogoni: Marcin Kakao-2, Łukasz Biesiada, Adam Baltaziuk

Pogoń: Kosiński- Dolatowski(53' Biesiada), Polanowski, Wedda, Łuczejko, Kakao, P. Jabłoński, B. Jabłoński, Boderek, Czubaszek, Baltaziuk

Sędziowie: Łukasz Gogacz – Grzegorz Szewczyk, Marcin Matysek

Po pierwszych 20 minutach było 3:0 dla gospodarzy. Nikt chyba nie przewidziałby, że goście się odbiją. Bramka kontaktowa pod koniec pierwszej połowy dodała skrzydeł Pogoni. W II połowie goście zagrali zdecydowanie lepiej i zdołali wywieść swoje pierwsze punkty w tym sezonie.

Głaz Tychowo – Błękitni Gonne Małe 6:2(3:2)

Bramki dla Błękitnych: Ireneusz Polewski, Arkadiusz Steffen

Błękitni: Niedźwiedź- Gattner, Żelazko, Zdeb, Kamiński, Kuc(65' Kubiak), Polewski, Steffen, Suprun, Urbaniak, Wesolowski

Sędziowie: Michał Bolczyński – Adam Rak, Bartosz Fiedurek

Choć po 15 minutach Gonne prowadziło 2:1 to jednak gospodarze wygrali ten mecz zdecydowanie. Faworyt do wygrania tej klasy rozgrywkowej nie dał szans rywalowi i umocnił się na prowadzeniu.

KS Gwda Wielka – Smak Pomorski Wilcze Laski 2:4(1:2)

Bramki: KS: Przemysław Cabaj(k), Daniel Obłąkowski, Smak Pomorski: Piotr Sternal-3, Paweł Makoś

KS Gwda Wielka: Przybyłko- Cabaj, Oleksów, Zieliński, Raczyński(80' Kinic), Pilich, Obłąkowski, Kłos, Husejko, Czarnecki, Błanek

Smak Pomorski: M. Myszak- Szustakowski(46' Świątek), C. Myszak, Szkodziński, Piotr Sternal, Paweł Sternal, Makoś, P. Kozanko, Bryszewski, Butkiewicz, Syposz(80' Turski)

Sędziowie: Tomasz Kuś – Adam Radzimski, Piotr Jabłoński

Już w 3 minucie Piotr Sternal strzelił dla gości pierwsza bramkę wykorzystując błąd obrońcy gospodarzy. W 17 minucie ręka w polu karnym gości i karnego nie strzela Błanek. W 34 minucie ponownie rzut karny dla gospodarzy, który na bramkę zamienia Cabaj. W 37 minucie Makoś strzela z rzutu wolnego na 2:1 dla Wilczych Lasek. W 41 minucie Obłąkowski strzela broni bramkarz i Oleksów dobija jednak nad bramką. W 60 minucie Obłąkowski ładnym strzałem wyrównuje stan rywalizacji na 2:2. Pięć minut później goście nie wykorzystują sytuacji sam na sam. W 74 minucie ponownie Obłakowski oddaje strzał jednak futbolówka odbija się od słupka i dobija Czarnecki jednak piłka nad poprzeczką. Gwda próbuje walczyć o trzy punkty i niestety w 80 minucie błąd obrony wykorzystuje Sternal. Ponownie ten sam zawodnik w 85 minucie ustala wynik na 4:2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *