AktualnościPiłka nożna

Piłkarski weekend

Visits: 156

       Również w nadchodzący weekend kibice z naszego regionu będą mieli co oglądać. Oto zestaw meczów na 21-22 październik:

SOBOTA 21.10.17

IV Liga: MKP Szczecinek – Vineta Wolin godzina 15.00 na stadionie OSiR

KKO: Błonie Barwice – Astra Ustronie Morskie godzina 15.00 w Barwicach

KO Południe: Zawisza Grzmiąca – Hubertus Biały Bór godzina 15.00 w Grzmiącej

Legion Strączno- Wiarus Żółtnica godzina 15.00 w Strącznie

Sad Chwiram – Orzeł Łubowo godzina 15.00 w Chwiramie

Mechanik Turowo – Spójnia Świdwin godzina 15.00 w Turowie

Pionier 95 Borne Sulinowo – Redłovia Redło godzina 15.00 w Bornem Sulinowie

LWT: UKS Akademia Piłkarska Reissa Szczecinek – Chemik Police  godzina 15.30 boisko przy ul. Wiatracznej w Szczecinku

Junior Starszy KOZPN: Lech Czaplinek –  MKP Szczecinek godzina 11.00 w Czaplinku

Junior Młodszy KOZPN: Pionier 95 Borne Sulinowo – Mirstal Lotnik Mirosławiec godzina 11.00 w Bornem Sulinowie

Orzeł Łubowo – Pogoń Połczyn Zdrój godzina 11.00 w Łubowie

MUKS Orzeł 2010 Wałcz – B-MAX Grzmiąca godzina 13.00 w Wałczu

Trampkarz KOZPN: Lech Czaplinek – UKS AP Szczecinek godzina 13.00 w Czaplinku

Młodzik KOZPN: Grom Świelino – UKS AP Szczecinek godzina 11.00 w Świelinie

Błonie Barwice – UKS AP Reissa Szczecinek godzina 11.00 w Barwicach

NIEDZIELA 22.10.17

WLJS: UKS Akademia Piłkarska Szczecinek – Flota Świnoujście godzina 12.00 stadion OSiR w Szczecinku

WLJM: UKS Akademia Piłkarska Szczecinek – Vineta Wolin godzina 14.00 stadion OSiR w Szczecinku

A Klasa grupa III: Smak Pomorski Wilcze Laski – Błękitni Gonne Małe godzina 12.00 w Wilczych Laskach

Sokół Spore – Głaz Tychowo godzina 12.00 w Trzcinnie

Pogoń Wierzchowo – Graf Bukówko godzina 14.00 w Wierzchowie

KS Gwda Wielka – Gryf Dobrowo godzina 14.00 w Gwdzie Wielkiej

B Klasa grupa II: Przyszłość dla Młodzieży Rusinowo – Drzewiarz Krosino godzina 15.30 w Rusinowie

Junior Starszy KOZPN: Sad Chwiram – Wiarus Żółtnica godzina 14.00 w Chwiramie

Junior Młodszy KOZPN: Junior Kalisz Pomorski – Hubertus Biały Bór godzina 11.00 w Kaliszu Pomorskim

Trampkarz KOZPN: MUKS Orzeł 2010 Wałcz – AP Reissa Szczecinek godzina 15.00 w Wałczu

Młodzik Starszy KOZPN: Iras Czaplinek – UKS AP Szczecinek godzina 13.00 w Czaplinku

Młodzik Młodszy KOZPN: Iras Czaplinek – UKS AP Szczecinek godzina 14.30 w Czaplinku

Młodzik KOZPN: Pionier 95 Borne Sulinowo – Hubertus Biały Bór godzina 2.00 w Bornem Sulinowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *