Warsztaty bramkarskie w Barwicach

Odsłony: 154

W dniach 21-22.01.2017 w Barwicach odbyły się warsztaty bramkarskie, które poprowadził Siergiej Szypowski. Udział wzięło 23 bramkarzy.
Zajęcia odbywały się w dwóch grupach: starszej i młodszej w hali Zespołu Szkół w Barwicach z przerywnikiem na obiad i video materiały w Dworze Pomorskim w Luboradzy. Młodzi adepci sztuki bramkarskiej wykonali kawał dobrej roboty pod okiem doświadczonego bramkarza. Mamy nadzieję, że wskazówki i doświadczenie zdobyte będą dla nich bardzo cenne. Warto dodać, że trener Siergiej w swojej karierze grał m.in. w takich klubach jak: Szachtar Donieck, Hutnik Kraków, czy Pogoń Szczecin. 
Na koniec wszyscy bramkarze z rąk trenera, oraz prezesa klubu Błonie Barwice Grzegorza Tomaszewicza otrzymali certyfikaty, które biorą również udział w wielkim konkursie. Uczestnicząc w obozach i warsztatach organizowanych przez Szkółkę Bramkarską Goalkeeper Siergieja Szypowskiego można zdobyć doświadczenie, ale również wygrać wspaniałe nagrody, m.in. laptop, tablet, telefon … Więcej informacji na: http://goalkeeper.com.pl/wielki-konkurs/. Ze względu na duże zainteresowanie kolejne warsztaty planowane są na początek marca  Warsztaty bramkarskie dofinansowane zostały przez Urząd Miejski w Barwicach w ramach gminnego programu rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomanii na 2017 rok..

Organizatorzy: MGLKS Błonie Barwice oraz Szkółka Bramkarska Goalkeeper Sergey Shipovskiy.

http://www.blonie.barwice.pl/galeria/warsztaty-bramkarskie-w-barwicach-21-22012017,186.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *