ALHPN gra w niedzielę. Zmiany w terminarzu
Views: 95
W najbliższą niedzielę 29 stycznia kolejną kolejkę rozegrają zespoły uczestniczące w rozgrywkach AHLPN im. Zbigniewa Ponichtery. Oto zestaw par:
29.01.2017 – ul. Jasna
14.00 – OPAK – JONEX
14.35 – AP Szczecinek – GT Projekty
15.10 – PLASTROL – SPORT/JAG
15.45 – Sokół – KasTech
16.20 – JONEX – SPORT JAG mecz zaległy
KOMUNIKAT !!!!!
W związku z brakiem obsady sędziów na weekend 4-5 luty oraz uczestnictwem zawodników JONEX-u, PLASTROL-u oraz innych zespołów w turnieju charytatywnym w Turowie kolejka z 4 lutego zostaje przełożona na 12 lutego. Mecze z weekendu 11-12 lutego (faza finałowa) rozegrane zostaną w weekend 18-19 lutego.
ostatnio Kastech musial grac mecz po meczu co spowodowalo porazke w ich ostatnim meczu,..brak sil ,ale widac ze niektorych sie faworyzuje Jonex gra pierwszy i ost mecz Sport Jag tez nie gra mecz po meczu… ale coz sa rowni i rowniejsi!”Nepotyzm”!
Przepraszam bardzo KasTech zgodził się grac mecz po meczu. Sam z resztą przekładał i nie wnosił prośby aby mieć mecz przerwy.