AktualnościBłonie BarwiceHubertus Biały BórKoszalińska Klasa OkręgowaPiłka nożna

KKO: Remis Hubertusa. Klęska Błoni(aktualizacja)

Visits: 139


Hubertus Biały Bór – Olimp Złocieniec 2:2 (1:0)
Gole Hubertus: Kraska, Paduch.
Hubertus: Heron- Paduch, Zubowski, Kowal, D. Borowicz, Guzowski, Kopiszka, Smieszko, Madej (60. Karniewicz), Warda, Kraska.
Sędziowie: P. Kowalski, Jankowski, Kurasz.

Hubertus nie wykorzystał szansy na kolejne zwycięstwo. Mecz z jednym z outsaiderów zakończył się wynikiem nierozstrzygniętym.- Szkoda tego wyniku- mówił portalowi trener Bartosz Winiarski.- W pierwszej połowie mieliśmy dużą przewagę i przynajmniej ze 3 setki, w tym jedną taką, gdzie trzech biegło na jednego, a wykorzystaliśmy tylko jedną sytuację- dodał trener. Druga połowa rozpoczęła się od rzutu karnego w 50 minucie dla gości, gdzie bramkarz Hubertusa odbił strzał z jedenastki, ale przy dobitce był bezradny. Po tym rzucie karnym gra gospodarzy wyraźnie „siadła”, choć mieli swoje okazje, choćby sam na sam Wardy. W 70 minucie goście niespodziewanie zdobyli gola. Był rzut wolny z okolic połowy boiska. Daleki wrzut piłki w pole karne, a tam głową jeden z graczy Olimpa umieścił piłkę w bramce miejscowych. Po stracie drugiego gola gospodarze wreszcie trochę szarpnęli grę, ale gola na remis strzelili dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu, kiedy po zagraniu głową przez Wardę, piłkę także głową do bramki skierował Paduch.- Jesteśmy bardzo rozczarowani. Takimi wynikami sami wbijamy sobie gwoździe do trumny. Ostatecznie dobrze, że chociaż udało się wyciągnąć remis- zakończył zawiedziony Winiarski.
Sława Sławno – Błonie Barwice 5:1 (2:1)
Gol Błonie: Gersztyn
Błonie: Kowalczuk- Pieczara (70. Gatner), Noga (46. Giżycki), Kozanecki, Telążka, Sysko, Drab (46. Walczak), Stępień, Bernaciak (70. Olczyk), Mikołajczyk, Gersztyn.
Sędziowie: Bielecki, Musyt, Klimek.

Nie udało się barwiczanom wywalczyć chociaż punktu na gorącym terenie w Sławnie. Z przebiegu gry, jednak na niego nie zasłużyli. Pierwszego gola stracili po błędach defensywy. Zdołali jednak wyrównać, ale w 40 minucie po ponownym własnym błędzie stracili drugiego gola. W drugiej inicjatywa należała już do miejscowych, którzy grając szybko i kombinacyjnie, zdobywali pole gry i trafiali do bramki Błoni.- Oddaliśmy im całkowicie środek pola gry- mówił portalowi trener Błoni, Ireneusz Polewski.- My się staraliśmy, próbowaliśmy coś zrobić, ale na więcej nie było nas dziś stać- podsumował trener.
Inne wyniki 11 kolejki: Korona – Sokół 1:5, Leśnik II – Bałtyk II 3:2,  Wybrzeże – Orzeł 0:2, Victoria – Mechanik 2:1, Gryf – Lech 3:0. W tabeli przewodzi Arkadia 23 punkty, przed Lechem 23 p, Victorią 21 p, Gryfem 21 p. Błon ie z 16 p na 8 miejscu, a Hubertus z 9 p na 12 miejscu.(ZetPe).


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *