II Liga PLO: Zwycięstwo oldbojów STLA Kacper-Sport Szczecinek, nadal liderują

        W sobotę 16 marca na boisku OSiR w Szczecinku rozegrany został mecz pomiędzy STLA Kacper-Sport Szczecinek a Oldboje Wyszewo. Było to spotkanie w ramach II Ligi Pomorskiej Ligi Oldbojów. Jesienią spotkanie zakończyło się remisem 3:3. W tym meczu faworyt był tylko jeden. Szczecinecki zespół lideruje  w tabeli i na pewno chciał to podtrzymać. Po trzech bramkach Sebastiana Głuszaka oraz dwóch Marka Kielara gospodarze wygrali 5:1. Strata jednej bramki pod koniec spotkania nie wpłynęła negatywnie na  zawodników ze Szczecinka. Przewaga optyczna przez całe spotkanie należała do gospodarzy. Goście próbowali się przebić pod pole karne jednak zawodnicy zespołu szczecineckiego nie dawali pograć zawodnikom z Wyszewa. Wynik raczej sprawiedliwy. Gospodarze dalej przewodzą w tabeli i utrzymują pięciopunktową przewagę nad Darłovią Darłowo. Kolejny mecz nasi piłkarscy oldboje rozegrają w Koszalinie z tamtejszym Strażakiem. Początek meczu o godzinie 16.00 na Euroboisku ze sztuczna nawierzchnią przy ulicy Andersa.

STLA Kacper-Sport Szczecinek – Oldboje Wyszewo 5:1

Bramki: Sebastian Głuszak-3, Marek Kielar-2

Skład gospodarzy: Ponichtera- Bartolewski, Socha, Kulik, Mróz, Bernatek, Brzozowski, Bęben, Babiak, Kielar, Głuszak. Na zmiany wchodzili: Ochocki, Stasiak, Chęciński,

        Przed meczem szczecineccy oldboje zostali obdarowani przez włodarzy miasta Szczecinek w postaci dresów sportowych. Zarząd oraz zawodnicy serdecznie dziękują za miły prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *