AktualnościHubertus Biały BórMechanik TurowoOrzeł ŁubowoPionier 95 Borne SulinowoPiłka nożnaWiarus ŻółtnicaZawisza Grzmiąca

Zawisza i Hubertus z remisami jak porażki

Visits: 276

         W ubiegłą sobotę 14 kwietnia rozegrana została kolejna kolejka zmagań ligowych Klasy Okręgowej Południe. Z pewnością nasze zespoły nie zaliczą jej do udanej. Remisy Hubertusa Biały Bór oraz Zawiszy Grzmiąca z niżej notowanymi rywalami nie przynoszą chluby tym zespołom. Pionier 95 remisując z Zawiszą z pewnością uzna to jako sukces. Orzeł Łubowo minimalnie przegrał w Suliszewie a Mechanik Turowo był słabszy od Legionu Strączno.

Jedność Tuczno – Hubertus Biały Bór 0:0

Hubertus: Karkut- Kasperowicz D., Haziak, Szulc, Czajkowski, Pogorzelski, Karniewicz, Kasperowicz J., Kielar, Guzowski, Kwiecień

       W meczu z ostatnim zespołem w tabeli Hubertus zagrał najsłabszy mecz w tym sezonie. O pierwszej połowie można powiedzieć że się odbyła. Tylko w 43 minucie strzał Darka Kasperowicza broni bramkarz a gospodarze po błędzie Karkuta nie strzelili do pustej bramki. W II połowie choć przewaga jest po stronie gości to doświadczeni panowie z brzuszkami dają radę powstrzymywać niezbyt dobrze konstruowane ataki gości. Najlepsza sytuację na zmianę wyniku mięli Guzowski oraz Kielar. Niestety ani jeden ani drugi nie wykorzystali sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy.

Zawisza Grzmiąca – Pionier 95 Borne Sulinowo 0:0

Zawisza:

Pionier 95: Czerwiński- Kaczmarek(Hołubek), Grusiecki, Zaborowski, Wolski, Drzewiński, P. Pacho, Ł. Pacho, Pawłowski, Gajewski, M. Henkiel(Próchnicki)

        Z pewnością faworytem tego meczu był Zawisza, który ciągle jest w czołówce tabeli tej ligi choć do tej pory nie zdobył w rej rundzie nawet punktu. – Mecz typowo na remis. Mecz walki i brak jakichś lepszych sytuacji bramkowych- podsumował mecz trener Pioniera 95 Szczepan Michalak.

Legion Strączno – Mechanik Turowo 5:2 (0:0)

Bramki dla Mechanika: Szymon Góra, Adam Śpiewakowski

Mechanik: K. Bąk- Góra, Dobrosielski, Śpiewakowski, Pels(80' M. Bąk), Małecki, W. Bugaj, P. Bugaj(88' Litwin), M. Czapla, Sz. Sokołowski(65' A. Sokołowski)

       Mechanik do 70 minuty prowadził 2:0 i nie zdołał zdobyć choćby punktu.- Zabrakło nam sił niestety. Mogliśmy strzelić na 3:0 jednak nie zrobiliśmy to . Poszła kontra i gospodarze poczuli, że mogą wygrać. Wykorzystali nasz brak sił i wynik ustalili na swoja korzyść- powiedział portalowi trener Mechanika Kamil Kot.

Sokół Suliszewo – Orzeł Łubowo 1:0 (0:0)

Orzeł: Szymek- Bakiewicz, P. Krzysztofiak, Czubik, Kierzkowski, H. Krzysztofiak, Niezgoda, Szwałek, Taczko, Pawlak, Boderek

       Do Suliszewa zespół Orła pojechał goła jedenastką. Brak czołowych zawodników zaważył na wyniku. Po meczu trener pochwalił zespół za walkę i oddane serducho na boisku. Zagraliśmy tyle co w tym dniu mogliśmy. Co nie którzy zagrali pierwszy raz w tej rundzie. Uważam, że mecz był na remis. Szkoda punktów. Na uwagę zasługuje również to, że na trybunach było bardzo dużo kibiców, którzy bardzo miło i sympatycznie dopingowali swoich zawodników.- zrelacjonował nam kierownik zespołu Orła Leszek Kapuściński.

Pozostałe wyniki: Calisia Kalisz Pomorski – Sad Chwiram 2:0 ( Bardzo dobre spotkanie obu zespołów. Bardzo dobra gra jak i z jednej tak i z drugiej strony. Rzadko są takie mecze w tej klasie rozgrywkowej- powiedział portalowi jeden z sędziów spotkania Adam Radzimski), Grom Szwecja – Spójnia Świdwin 1:0, Drzewiarz Świerczyna – Redłovia Redło 4:4. W tabeli Zawisza jest trzeci z 34 punktami, Hubertus na piątym miejscu z 29 punktami, Wiarus jest szósty z 27 punktami, Orzeł ma 26 punktów jet dziewiąty, Mechanik jest dziesiąty i ma 22 punkty a Pionier 95 zdobył 20 punktów i jest dwunasty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *