AktualnościPiłka nożna

Weekendowe granie naszych stranieri

Visits: 320

W ubiegły weekend kolejny mecz w ekstraklasie rozegrała szczecińska Pogoń. Na wyjeździe zespół Pogoni pokonał 2:1 Piasta Gliwice. W tym spotkaniu nie wystąpił Jarosław Fojut. Pogoń po dwóch kolejkach zajmuje ósma pozycję z trzema punktami.

W pierwszej rundzie Pucharu Polski wystapili Bartłomiej Poczobut oraz Mateusz Kwiatkowski. Zespół Kwiatkowskiego Legionovia doznała porażki na swoim stadionie z Chojniczanką Chojnice 1:4. Mateusz zaliczył 90 minut i ujrzał żółtą kartkę. Z kolei ze zwycięstwa cieszył się Bartek Poczobut. Jego Bytovia pokonała Błękitnych Stargard na boisku rywala 2:1. Poczobut grał pełne 90 minut. Bytovia w kolejnej rundzie podejmie Lechię Gdańsk. Trenerem stargardzian jest były zawodnik Orła Łubowo oraz Wielimia Szczecinek Krzysztof Kapuściński.

Patryk Bednarski były zawodnik Akademi Piłkarskiej Szczecinek na dzisiaj grający w Stilonie Gorzów( beniaminek III Ligi grupy III) zagrał w meczu towarzyskim 18 lipca z Błękitnymi Stargard i jego zespół przegrał 0:4. Ptryk wszedł z ławki i rozegrał drugą połowę spotkania. Wcześniej 15 lipca w meczu rundy wstępnej Pucharu Polski z Puszczą Niepołomice Patryk przesiedział cały mecz na ławce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *