AktualnościMłodzieżPiłka nożna

Kacper Obłąkowski w Arce Gdynia!

Visits: 1164

Miło nam poinformować, że kolejny z byłych piłkarzy Akademii Piłkarskiej Szczecinek trafił do klubu posiadającego drużynę seniorów w Ekstraklasie. Kacper Obłąkowski po rocznym wypożyczeniu przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Arki Gdynia!

16-letni Obłąkowski w poprzednim sezonie zagrał trzy mecze w juniorach młodszych Akademii MKP Szczecinek, ale jeszcze w trakcie letniego okienka transferowego udał się na wypożyczenie do Gdyni. W Arce zanotował bardzo dobry start zahamowany przez poważną kontuzję doznaną w meczu z Jaguarem Gdańsk. Po pięciomiesięcznej rehabilitacji wrócił do gry, a gdyński klub zdecydował się na transfer definitywny.

Co ciekawe Kacper to trzeci były zawodnik Akademii Piłkarskiej z rocznika 2001, który znalazł sobie miejsce w klubie Ekstraklasy. Jakub Białczyk jest kapitanem juniorów młodszych Lecha Poznań, z którymi zdobył ostatnio Mistrzostwo Polski, a Jowin Radziński podpisał w lipcu profesjonalny kontrakt z Pogonią Szczecin. Zarówno Białczyk, jak i Radziński to także młodzieżowi reprezentanci Polski.

Trenerami Kacpra Obłąkowskiego w trakcie gry w Akademii Piłkarskiej Szczecinek byli Barłomiej Szwałek i Krzysztof Kutrowski.

wiadomość: http://ap.szczecinek.pl/aktualnosci/kacper-ob%C5%82%C4%85kowski-w-arce-gdynia.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *