Pracowity weekend drużyn AP Szczecinek

Drugi tydzień z rzędu AP Szczecinek wcieli się w rolę gospodarza turnieju towarzyskiego. Tym razem w szranki staną młodzicy urodzeni w 2003 roku. Rozpoczynamy w niedzielę o 10:00 w hali przy ulicy Jasnej 2.

Oprócz dwóch zespołów gospodarzy (trener Marcin Korabiusz / Bartłomiej Szwałek) udział potwierdziły następujące drużyny: Chojniczanka Chojnice 2003, Chojniczanka Chojnice 2004, AP Kotwica Kołobrzeg, AP Sokół Pyrzyce, Błonie Barwice, Tucholanka Tuchola. Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy, a następnie zmierzą się w fazie pucharowej.

To będzie pracowity weekend także dla innych zespołów Akademii. Sponsorowani przez firmę Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. żacy z rocznika 2007 (trener Jarosław Kozanecki / Maciej Stępień) i z rocznika 2008 (trener Krzysztof Kutrowski / Piotr Kusiak) zagrają z AP Reissa w Lidze Żaka (sobota, 9:00; hala przy ulicy Wiatracznej).

W dwóch równolegle rozgrywanych niedzielnych turniejach wezmą udział orliki z rocznika 2006 (trener Marcin Brzozowski / Szymon Dobrosielski). Pierwszy trener wybiera się z częścią chłopców do Pelplina na „Jedynka Cup”, a jego asystent z pozostałą częścią grupy do Polanowa na Turniej Charytatywny. Sponsorem rocznika jest Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.

Ważny sprawdzian czeka również juniorów starszych. Podopieczni Krzysztofa Siemaszko zagrają z wiceliderem Pomorskiej Ligi Juniorów – Chojniczanką Chojnice. Początek meczu w sobotę o 13:30 w Chojnicach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *