AktualnościPiłka nożna

Piłkarski weekend

Visits: 319

Oto zestaw meczów na kolejny piłkarski weekend 5-6-7 maja:

PIĄTEK 5 MAJ

Młodzik KOZPN: Błonie Barwice – Pogoń Połczyn Zdrój godzina 17.00 w Barwicach

SOBOTA 6 MAJ

IV Liga: MKP Szczecinek – Sparta Węgorzyno godzina 16.00 w Szczecinku stadion OSiR

LWJS: Stal Szczecin – Akademia MKP Szczecinek godzina 11.00 w Szczecinie

KKO: Orzeł Wałcz – Błonie Barwice godzina 17.00 w Wałczu

KO Południe: Hubertus Biały Bór – Pionier 95 Borne Sulinowo godzina 17.00 w Białym Borze

Wiarus Żółtnica – Orzeł Łubowo godzina 17.00 w Szczecinku boisko Lechia

Sad Chwiram – Zawisza Grzmiąca godzina 17.00 w Chwiramie

LWTS: Barlinecka Akademia Futbolu – AP Reissa/Błonie 03 godzina 13.00 w Barlinku

LWTM: Barlinecka Akademia Futbolu – AP Reissa/Błonie 04 godzina 14.30 w Barlinku

Junior Młodszy KOZPN: B-MAX Grzmiąca – Orzeł Łubowo godzina 11.00 w Grzmiącej

NIEDZIELA 7 MAJ

LWJM: Arkonia Szczecin – Akademia MKP Szczecinek godzina 12.00 w Szczecinie

LWTS: Chemik Police – AP Szczecinek godzina 11.30 w Policach

LWTM: Chemik Police – AP Szczecinek godzina 13.00 w Policach

A Klasa gr. III: Pogoń Wierzchowo – Mechanik II/Iskra Kłanino godzina 12.00 w Wierzchowie

Smak Pomorski Wilcze Laski – Grot Bonin godzina 12.00 w Wilczych Laskach

Błękitni Gonne Małe – Gryf Dobrowo godzina 12.00 w Gonnem Małym

Sokół Spore – KS Gwda Wielka godzina 15.00 w Trzcinnie

B Klasa gr.I: Hajka Zegrze Pom. – Grab Grabowo godzina 16.00 w Zegrzu Pom.

B Klasa gr. II : Przyszłość dla Młodzieży Rusinowo – Drzewiarz Krosino godzina 16.00 w Rusinowie

Junior Starszy KOZPN: Błonie Barwice – Lech Czaplinek godzina 11.00 w Barwicach

Wiarus Żółtnica – MKP Szczecinek godzina 14.00 w Szczecinku

Trampkarz KOZPN: Sława Sławno – Hubertus Biały Bór godzina 15.00 w Sławnie

Młodzik Starszy KOZPN: Gwardia Koszalin – AP Szczecinek 3:0 v/o

Młodzik Młodszy KOZPN: Gwardia Koszalin – AP Szczecinek godzina 13.00 w Koszalinie

Młodzik KOZPN: AP Reissa Szczecinek – Pionier 95 Borne Sulinowo godzina 10.00 w Szczecinku boisko ul. Wiatraczna

PONIEDZIAŁEK 8 MAJ

Junior Młodszy KOZPN: Spójnia Świdwin – Pionier 95 Borne Sulinowo godzina 17.00 w Świdwinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *