Niedziela z A oraz B klasą

W nadchodzącą, wyborczą niedzielę, 25 października swoją kolejną kolejkę ligową rozegrają zawodnicy A oraz B klasy. Dwa zespoły naszego okręgu grające w grupie I A klasy, Pogoń i Sokół zagrają u siebie. Pogoń Wierzchowo podejmować będzie współlidera tabeli Strong Zielenica. Zawodnicy gości z 20 punktami przegrywają fotel lidera tylko różnicą bramek.- Tą rundę przeznaczamy na rozpoznanie zespołów przeciwnych- powiedział portalowi prezes Pogoni- W tym meczu wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera. Powalczymy choć zespół gości jest wysoko w tabeli, ale możemy zrobić naszym kibicom niespodziankę i zdobyć pierwsze punkty u siebie – dodał prezes. Mecz ten rozpocznie się wyjątkowo o godzinie 14.30. Sokół Spore z kolei rozegra swój mecz na boisku w Trzcinnie, z Płomieniem Jeżyczki. Zespół gości jest tylko dwie lokaty wyżej od Sokoła. Dotychczas rywal Sporego zdobył 8 punktów. Gospodarze po ewentualnym zwycięstwie przeskoczą rywala w tabeli. Mecz rozpocznie się o godzinie 12.00.
W grupie III A klasy pauzuje Smak Pomorski Wilcze Laski. Mechanik Turowo podejmował będzie Wspólnych Różewo. Zespół gości zajmuje 2 miejsce w tabeli, a Turowo 3 pozycję. Różnica między nimi to dwa punkty. Zespół gospodarzy nie zaznał jeszcze porażki u siebie. Ich bilans to 3 zwycięstwa i jeden remis. Wspólni na wyjazdach wygrali 3 mecze i doznali dwóch porażek. Błękitni Gonne Małe wyjeżdżają do Złocieńca i tam rozegrają mecz z Gryfem Budowo. Beniaminek z Budowa z 10 punktami zajmuje 7 miejsce w tabeli i traci do Gonnego 8 punktów. – Pamiętając dotychczasowe mecze wyjazdowe, ponownie może być problem ze składem- powiedział portalowi jeden z zawodników Błękitnych- Jeśli tylko będzie podstawowa jedenastka to możemy pokusić się o kolejne punkty,
a nawet zwycięstwo – dodał. Mecze rozpoczną się o godzinie 13.00.
W B klasie Drzewiarz Krosino wyjeżdża do Ostrego Barda i rozegra tam mecz z tamtejszymi Błękitnymi – Grodzisko. Drzewiarz w pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami pokonał rywala 3:0. Teraz może być inaczej. Na swoim obiekcie zespół z Ostrego Barda może przeciwstawić się mocniej rywalowi. U siebie Błękitni dotychczas  nie przegrali. W drugim spotkaniu B klasy w Stepniu, tamtejsza Polonia podejmować będzie KS Gwda Wielka. Polonia do tej pory jeszcze nie wygrała . Zdobyła tylko dwa punkty. Jeden u siebie i jeden na wyjeździe. Na pewno gospodarze  do meczu z liderem podejdą mocno zmotywowani i będą chcieli po raz pierwszy zdobyć trzy punkty. Goście po trzech zwycięstwach pod rząd, również tym razem będą chcieli zainkasować trzy punkty.- Nie ma co ukrywać, jedziemy po zwycięstwo – powiedział portalowi skarbnik klubu Mariusz Gruszecki- Od samego początku nie ukrywamy, że chcemy awansować i będziemy robić wszystko, aby ten cel osiągnąć. Zagramy praktycznie w pełnym składzie. Na uraz narzeka Husejko ( występ w meczu pod znakiem zapytania), a jest chory Ślosko, ale on powinien zagrać. Mamy dużą, wyrównaną kadrę więc z pewnością jest kim zastąpić Huberta- dodał Mariusz Gruszecki. Mecze w B klasie rozpoczną się o godzinie 15.00.
Pauza w tej kolejce Lider Sępolno Wielkie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *