AktualnościPiłka nożna

Nasi stranieri: Okuszko strzela, Bednarski debiutuje, Bartolewski wygrywa

Visits: 250

       W ubiegły weekend oraz w dzisiejszą środę 8 sierpnia zawodnicy związani z naszym powiatem grający na najwyższym szczeblu zaliczyli kolejne występy. Oto krótki opis ich występów:

       Jarosław Fojut zawodnik Pogoni Szczecin dalej jest w czasie rehabilitacji. Pogoni w tym sezonie nie idzie. W trzeciej kolejce trzecia przegrana. Tym razem porażka z Zagłębiem Sosnowiec 0:3.

       Bartłomiej Poczobut zagrał w meczu GKS-u Katowice z GKS-em Tychy. Bartek zagrał cały mecz i ujrzał żółta kartkę. Zmaganie Poczobuta i jego występ każdy mógł zobaczyć na kanale Polsatu Sport. Ocenę występu pozostawiam tym którzy oglądali. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1. GKS zajmuje w tabeli szóste miejsce z 4 punktami.

       Mateusz Bartolewski posmakował pierwszego zwycięstwa. Jego Ruch Chorzów pokonał zdecydowanie 4:0 Skrę Częstochowa. Mateusz zagrał do 78 minuty. Ruch zajmuje z 3 punktami dwunastą pozycję.

       Mateusz Kwiatkowski nie wystąpił w barwach Błękitnych Stargard ani w meczu ligowym z Rozwojem Katowice zremisowanym 1:1 ani w meczu pucharowym przegranym po dogrywce 1:2. W tabeli Błękitni z 4 punktami zajmują dziesiąta pozycję.

       Patryk Bednarski oraz Jakub Okuszko zagrali w pierwszej kolejce III Ligi grupy III. Stilon Gorzów w meczu derbowym zremisował 1:1. Bramkę w 54 minucie na 1:0 dla Stilonu strzelił były zawodnik AP Szczecinek Jakub Okuszko. Bednarski zagrał całe spotkanie a Okuszko został zmieniony w 71 minucie.

       Paweł Bednarski zadebiutował w Pucharze Polski w barwach koszalińskiej Gwardii. Zagrał do 64 minuty. Jego zespół niestety nie sprostał rybnickiemu ROW 1964. Gwardia przegrała po rzutach karnych 4:5 a w podstawowym czasie było 1:1.

       Mateusz Górny wychowanek Wielimia Szczecinek obecnie jest nowym zawodnikiem trzecioligowego Bałtyku Koszalin. Bałtyk w sobotę rozegrał grę wewnętrzną gdyż z meczu sparingowego zrezygnował m.in. MKP Szczecinek. Mateusz w tej grze strzelił jedna z bramek i padł wynik remisowy.

      W meczu pierwszej kolejki Centralnej Ligi Juniorów Starszych U-18 wystąpił Jowin Radziński. Pogoń wygrała 2:0 z Elana Toruń a wychowanek AP Szczecinek zagrał od 66 minuty.

      Mateusz Góra występujący w Partizanie Bardejov (II Liga Słowacji) nie zagrał w meczu ligowym z Samorin. Partizan ten mecz zremisował 2:2 ale wystąpił w Pucharze Słowacji. W III rundzie Partizan pokonał na wyjeździe Sobrance 5:0 a Mateusz zagrał cały mecz i zebrał dobre recenzje.

zdjęcie: https://stilongorzow.pl/album/warta-gorzow-vs-stilon-gorzow-04-08-2018/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *