Młodzi zawodnicy rocznika 2012 AP Szczecinek grali w Bydgoszczy

     Zespół  rocznika 2012 (trener Dorian Pacałaty), wspieranego przez Kronospan Polska Sp. z o.o uczestniczył na turnieju JUVE CUP w Bydgoszczy . Oprócz piłkarzy ze Szczecinka obecne były zespoły: Juventus Bydgoszcz, Calcio Wągrowiec, Wisełka Solec Kujawski, Elana Toruń oraz Olimpia Wtelno. Grano systemem każdy z każdym, bez klasyfikacji. Jeden mecz trwał 20 minut. Na koniec turnieju każdy zespół otrzymywał pamiątkowe medale oraz puchar. Dodatkowo wyróżniono po jednym zawodniku z każdej drużyny, którzy byli mianowany do zespołu marzeń. Z naszej drużyn został wyróżniony Kacper Kacprzak.
Zawodnicy rocznika 2012 przystąpili do turnieju w 7 osobowym składzie: Mikołaj Czerwiński, Szymon Niedzielin, Kacper Kacprzak, Krystian Głuszak, Mateusz Piotrowski, Piotr Kondracikowski, Michał Łodyń.
„Każdy turniej jest cennym doświadczeniem dla tych młodych piłkarzy. Emocje, nowi przeciwnicy, zmierzenie się z różnymi trudnościami, oczekiwanie na mecz, czy podróż na mecz daje tym młodym sportowcom możliwość rozwoju nie tylko jako piłkarz, ale również jako człowiek, który w przyszłości będzie musiał się sam usamodzielnić. Ja jako trener staram się dawać jak najlepsze wskazówki będąc sam przy tym wzorem. Mając w tym roczniku do dyspozycji prawie 40 zawodników, staram się wziąć za każdym razem innych zawodników na turnieje. Każdy turniej jest nagrodą dla tych młodych adeptów, ale także zachęceniem i motywacją do dalszej pracy na treningach jak i systematycznego uczęszczania na treningi” – mówi trener Dorian Pacałaty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *