KO: Zwycięstwa naszych zespołów

Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze drużyny w rozgrywkach Klasy Okręgowej. Oprócz Pioniera 95, który rozegrał swój mecz awansem wszystkie zespoły pokonały swoich rywali. Oto wyniki osiągnięte w sobotę 17 września:

Hubertus Biały Bór – Mirstal Mirosławiec 6:2 (4:1)

Bramki dla Hubertusa strzelili: Hubert Kowal- 4, Krzysztof Warda- 2

Hubertus: Mężykowski- D. Kasperowicz, Czajkowski, Wiktorczyk, B. Borowicz, Kopiszka, J. Kasperowicz (80′ Oleniak), Madej, D. Borowicz( 75′ Szcześniak), Warda, Kowal

Sędziowie: Kraska, Marynka, Baniowski

Bardzo dobra I połowa w wykonaniu gospodarzy. Już w 2 minucie po zagraniu Madeja bramkę strzela Kowal. Zespół gości wyrównuje po kontrowersyjnym rzucie karnym w 14 minucie. Dwie minuty później ponownie Kowal wykorzystuje doskonałą sytuację i wyprowadza Hubertusa na prowadzenie. W 33 minucie dośrodkowanie Bartka Borowicza wykorzystuje Warda i podwyższa wynik na 3:1. ponownie Warda strzela swoją bramkę w 43 minucie, wykorzystując dobre podanie Madeja. Na II połowę zespół gospodarzy wyszedł bardziej spięty. Goście zaczęli dominować jednak w 54 minucie gospodarze podwyższyli wynik na 5:1. Ponownie dobre zagranie Madeja wykorzystuje Kowal. Goście zdołali strzelić bramkę w 75 minucie. Jednak było to wszystko na co stać  było przyjezdnych w tym meczu. Dobry występ całego zespołu w 91 minucie potwierdził Kowal strzelając swoją czwartą bramkę w tym meczu a dla drużyny szóstą. Mało kto się spodziewał tak okazałego zwycięstwa. 6:2 dla gospodarzy.

Zawisza Grzmiąca – Jedność Tuczno 7:0 (4:0)

Bramki dla Zawiszy strzelili: Catewicz-5, P. Barcewicz, B. Barcewicz

Zawisza: Jabłoński- B. Barcewicz,P. Barcewicz(70′ Redner), Batagowski(67′ Sykuła), Bator, Catewicz(65′ Szyjkowski), Fijałkowski(55′ Sękulski), Kozłowski, Śliwka, Wieczorek, Ziętara

Sędziowie:  Kwiatkowski Rak Gocałek

Kolejne trzy punkty na swoim koncie zapisali zawodnicy Zawiszy. Pokonali oni tym razem Jedność Tuczno. Mecz rozegrany został na boisku w Grzmiącej choć według terminarza mecz miał być rozegrany w Tucznie. Gospodarze przychylili się do prośby gości o zmianę boiska. W tym spotkaniu aż pięć bramek strzelił Kamil Catewicz. Hattricka klasycznego strzelił w I połowie pomiędzy 23 a 39 minutą.

Redłovia Redło – Wiarus Żółtnica 0:3 (0:1)

Bramki dla Wiarusa strzelali: Staciwa-2, Droszcz

Wiarus: Bojar- Aleksandrzak(68′ Prelewicz), Brzozowski, Droszcz, Pawelec, Pietras(45′ Patryk Wasilewski), M. Rychter, K. Rychter(65’Drewnowski), Staciwa, Stepień, Paweł Wasilewski

Sędziowie: M. Gniffke, Jabłoński , Mazur

Trzy punkty przywieźli zawodnicy Wiarusa z Redłą. Pokonali tamtejszą Redłovię 3:0. I tym sposobem zespół gospodarzy spadł na ostatnie miejsce w tabeli.

Orzeł Łubowo – Drzewiarz Świerczyna 5:2 (3:1)

Bramki dla Orła strzelili: Grusiecki-3, Taczko-2

Orzeł: Szymek- Bakiewicz, Goljasz, Grusiecki, Korszyński(46′ Czubik), P. Krzysztofiak, M. Krzysztofiak(75′ Gajewski), Nowak, Ochocki, Szwałek, Taczko

Sędziowie: Wołejszo, E. Basiejko, Skowron

Kolejne trzy punkty do swojego dorobku dopisali zawodnicy z Łubowa. Pokonali oni na swoim boisku Drzewiarz Świerczyna. Klasycznym hattrickiem w pierwszej połowie  popisał się  Grusiecki. Zawodnik Orła potrzebował na to 25 minut.

Pozostałe wyniki: Grom Szwecja – Sad Chwiram 2:3. W tabeli tej klasy rozgrywkowej Zawisza zajmuje druga pozycję z dwunastoma punktami, Orzeł jest tuż za nią czyli na trzeciej pozycji z dziewięcioma punktami, Wiarus z siedmioma punktami jest na szóstej pozycji, Hubertus również z siedmioma punktami jest na ósmym miejscu a Pionier 95 jeszcze punktów nie wywalczył i zajmuje przedostatnia dwunastą pozycję.

Foto Maciej Łoboda Zawisza- Jedność

zdjęcia z meczu Hubertus – Mirstalimg_18221img_18241

img_18321img_18311img_18291img_18261img_18251img_18021 img_18031img_18091 img_18051img_18151

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *