A klasaAktualnościBłękitni Gonne MałeKlub Sportowy Gwda WielkaMechanik TurowoPiłka nożnaPogoń WierzchowoSmak Pomorski Wilcze LaskiSokół Spore

A Klasa: Wygrane Turowa i Wilczych Lasek

Visits: 466

Pogoń Wierzchowo – Mechanik Turowo 1:8 (0:3)

Bramki: Pogoń: D. Tomczak, Mechanik: Śpiewakowski- 2, Matejko- 2, Kot- 2, P. Bugaj, Marszałkowski

Pogoń: Wójtowicz- Baltaziuk, Boderek, Czubaszek(60′ Skrzydliński), B. Jabłoński, P. Jabłoński, Kakao, Kosiński, Pietrzak(89′ Wedda), Polanowski, Walczak(60′ Tomczak)

Mechanik: Czwar(60′  Bąk)- P. Bugaj, W. Bugaj(80′ M. Bąk), Grzelka(69′ Pawliczuk),  Kot(50′ Małecki), Ludwiczak(60′ Pels), Marszałkowski, Matejko, Pabian, Serafin, Śpiewakowski

Sędziowie: Kwiatkowski, Kac. Szumert, Selke

Dość dużej porażki na swoim obiekcie doznali zawodnicy Pogoni Wierzchowo. Ulegli oni w derbach Gminy Szczecinek Mechanikowi Turowo 1:8. – Niestety brak bramkarza daje się nam we znaki- powiedział prezes klubu Pogoń Wierzchowo  Krzysztof Świdziński- Bez obsadzenia tej pozycji nie jesteśmy równym partnerem dla zespołów z którymi gramy- dodał prezes.  Wiele kontrowersji przyniosła również czerwona kartka uzyskana w 86 minucie przez Bogusława Jabłońskiego. Za rękę w polu karnym zespół został podwójnie ukarany. Podyktowano rzut karny oraz zawodnika ukarano czerwoną kartka co według nowych przepisów powinien dostać tylko żółty kartonik.

Smak Pomorski Wilcze Laski – KS Gwda Wielka 7:2 (4:2)

Bramki: Smak Pomorski: Majchrzak-3,Kaczor-2, Paw. Kozanko, Pi. Sternal, KS Gwda: sam., Dobrowolski

Smak Pomorski: Mes- G. Bryszewski, Kaczor, Paw. Kozanko, Majchrzak, Makoś, Pi. Sternal, Paw. Sternal, Turski, Węgrzyn(65′ Syposz),Zieliński

KS Gwda: Przybyłko- Błanek, Dobrowolski,Fijołek, Glanc, Husejko, Kinic, Raczyński, Sokalski, Sokołowski, Więcław

Sędziowie: P. Jabłoński, Nowik, Kiełbasa

W drugich tego dnia derbach Gminy Szczecinek Smak Pomorski wygrał z KS Gwda Wielka az 7:2. Choć goście szybko uzyskali prowadzenie bo już w 2 minucie po samobójczej bramce bramkarza gospodarzy to od 5 minuty grali w dziesiątkę. Kontuzji doznał Więcław a że zespół liczył tylko jedenastu zawodników należało grać w dziesięciu. Odbiło się to bardzo szybko na zawodnikach z Gwdy.  Gospodarze atakowali co róż. Goście umiejętnie się bronili jednak w 17 Majchrzak wyrównuje. Najgorsze dwie minuty to 36 i 37 wtedy to Kaczor strzela dwie kolejne bramki i się robi 3:1 dla gospodarzy. W 38 szybko jeszcze goście strzelają na 2:3 za sprawą Dobrowolskiego. Po koniec pierwszej połowy Smak Pomorski strzela na 4:2 a strzelcem Piotr Sternal. W II połowie widać było brak jednego zawodnika u gości. Gospodarze zdołali jeszcze strzelić trzy bramki .Strzelcami byli P. Kozanko oraz dwa razy Majchrzak. Od 80 minuty Gwda grała w dziewiątkę, gdyż czerwoną kartkę po dwóch żółtych zobaczył Błanek.

Błękitni Gonne Małe – Grot Bonin 0:3 (0:3)

Błękitni: Pałubicki- Leszczyński, Nazarewski, Niedźwiedź, Pietrasik, Polewski(70′ Adamski), Steffen(65′ Żmudzki), Truszkiewicz, Urbaniak(80′ Kuc),  Wesołowski(75′ Mikelczuk), Zbroszczyk(60′ Szatkowski)

Sędziowie: Białek, Ogórek, A. Rozmus

Nie mogą wygrać w tym sezonie zawodnicy Błękitnych Gonne Małe na własnym boisku. Podejmowali oni Grot Bonin i niestety już do przerwy wynik został ustalony.

Sokół Spore – Mechanik II/Iskra Kłanino Bobolice 4:6 (3:1)

Bramki Sokół: Guła, Kaszubowski, Łobudziński, D. Dorc

Sokół: Dykas- Berger, Bujnowski(55′ Kałaczyński), Czajkowski(50′ Leśniak), D. Dorc, T. Dorc, Guła Kaszubowski, Klepczarek, Łobudziński, Włodarczyk

Sędziowie: Kamiński, A. Zdanowski, Kac. Kowalski

Szybko zdobyte dwie bramki bo już w 5 minucie po strzale Guły i w 10 po uderzeniu Dawida Dorca nie zapowiadało takich emocji. Tym bardziej, że gospodarze w 30 minucie podwyższyli na 3:0 za sprawą Kaszubowskiego. Goście jednak w 40 minucie strzelają kontaktową bramkę . Do przerwy 3:1 dla gospodarzy. W II połowę lepiej wchodzi Iskra, która w 20 minut zdobywa dwie bramki. Stan meczu 3:3. Sokół jeszcze się poderwał i w 70 minucie wychodzi na prowadzenie. Bramkę strzela  Łobudziński. Goście jednak bardziej wytrzymują tę walkę i w przeciągu dziesięciu minut między 75 a 85 minuta strzelają trzy bramki.Mecz kończy się wygraną rezerw Mechanika 6:4.

Zdjęcia z meczu Smak Pomorski Wilcze Laski – KS Gwda Wielka

img_18361img_18401img_18511img_18371img_18521img_18531img_18541img_18551img_18561img_18581img_18591img_18621img_18631

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *