AktualnościBłonie BarwicePiłka nożna

Błonie z cennym zwycięstwem

Visits: 265

Arcytrudne zadanie stało dziś przed zawodnikami Błoni Barwice. Po trzech porażkach z rzędu ( dwie w lidze, jedno w pucharze) dziś drużyna Błoni podejmowała dobrze spisującego się w KKO bieniaminka Saturn Mielno.

Goście od samego początku poprzeczkę postawili wysoko. Już w pierwszych minutach strzelili bramkę, ale sędzia odgwizdał spalonego. Później gra nieco wyrównała się, ale trzeba przyznać w naszych szeregach panował chaos. Bardzo dużo piłek w środku pola nie docierało do adresatów. Niestety, co się odwlecze, to nie uciecze. Goście jedną z akcji zamienili na bramkę. Tak też zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej jedna z wrzutek w pole karne dała nam wyrównanie. Do piłki najwyżej wyskoczył Mariusz Kreft i strzelił bramkę z głowy. W dalszej części okazje do zdobycia gola mieli gospodarze, m.in bramkę ze spalonego strzelił Daniel Buszowiecki. Natomiast gola na wagę trzech punktów, po kilku dobitkach strzelił Marcin Pieczara. Błonie po trudnym boju pokonali Saturn Mielno 2:1. W przerwie meczu oczywiście odbyło się losowanie nagród z biletów. Losowała Natalia oraz wiceprezes klubu Rysiek Chojnacki. Rozlosowano: worek na w-f z logo Błon, skarbonkę rónież z logo oraz latarkę. Nagrody ufundował klub Błonie Barwice oraz sklep Filo z Barwic. Prezes klubu Grzegorz Tomaszewicz za ogromne zaangażowanie w pracę na rzecz klubu wręczył Andrzejowi Chojnackiemu szalik klubowy. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Również kibicom, którzy mimo złej passy drużyny przyszli, kibicowali i zagrzewali do walki.

Skład Błoni: Kowalczuk-Grygiel, Kreft, Olczyk(71′ Bernaciak), Pieczara, Adamowicz, Buszowiecki(85′ Zając),  Drab(76′ Adamiak),Dziwirski, Gersztyn, Giżycki

Sędziowie: Latos, M. Hajdasz, Nowik

wiadomość i foto http://www.blonie.barwice.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *