Gwda Wielka: Poznajemy nowe gry sportowe w Gminie Szczecinek- Gra w Bule

W sobotę 24 sierpnia na boisku przy Szkole Podstawowej w Gwdzie Wielkiej rozegrany został trzeci turniej Gry w Bule w ramach projektu Poznajemy nowe gry sportowe w Gminie Szczecinek Gra w Bule. Grano o Puchar Prezesa Klubu Sportowego Gwda Wielka. Na starcie stanęło 10 par z różnych miejscowości: Bornego Sulinowa, Szczecinka, Gwdy Wielkiej, Juchowa. Rozegrano po 7 rund a każda trwała 40 minut. W końcowym rozrachunku trzecie zawody wygrała para Janusz Korniowski i Roman Pawłowski przed parą Barbara i Kazimierz Skowrońscy. Trzecie miejsce przypadło dla pary Anna Zych, Bogusław Guzdek. Organizatorzy podliczyli cykl trzech turniejów i głównymi zwycięzcami cyklu byli Barbara i Kazimierz Skowrońscy, którzy zgromadzili razem 240 punktów. Druga pozycje zajęła para Teresa Mierzejewska oraz Alojzy Żynda a trzecie miejsce para Krzysztof Ptak i Piotr Żukowski. Przeprowadzono również klasyfikację do lat 18-tu i tutaj wygrała para Wojciech i Maciej Wójtowiczowie przed parą Dominika Glanc i Igor Olszewski.

Organizatorzy czyli Klub Sportowy Gwda Wielka dziękują dla Gminy Szczecinek za wsparcie projektu.