Czwarta edycja Krono Skrzat Cup!

Odsłony: 169

         Stadion Miejski im. Kazimierza Czesława Lisa w piątek stanie się areną zmagań najmłodszych adeptów piłki nożnej reprezentujących szczecineckie przedszkola. Do zabawy w ramach Krono Skrzat Cup zgłosiło się sześć drużyn.           Swoje reprezentacje wystawią przedszkola Bajka, Tęcza, Słoneczko, Krasnoludek, Miś oraz im. Kornela Makuszyńskiego. Turniej dedykowany jest pięciolatkom, którzy od września mają już możliwość trenowania w grupie naborowej U-6 Akademii Piłkarskiej prowadzonej przez Jakuba Śpiegowskiego. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki o 16:00 na głównym boisku OSiR.

          Zespoły zagrają systemem każdy z każdym, ale oficjalna klasyfikacja nie będzie prowadzona, gdyż najważniejsza jest dobra zabawa. Na uczestników czekają nagrody ufundowane przez sponsorów – Urząd Miejski w Szczecinku, Starostwo Powiatowe w Szczecinku oraz firmę Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.

         Turniej jest ponadto współfinansowany ze środków z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego, a dokładniej Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w ramach zadania Programu Społecznik – zachodniopomorskiego systemu wspierania inicjatyw oddolnych.

        Początek piątkowej zabawy o 12:00. Rozgrywki potrwają przez godzinę, a następnie odbędzie się wręczenie nagród. Do zobaczenia na stadionie!

wiadomość: Szymon Bibik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *