AktualnościBłonie BarwicePiłka nożna

Błonie Barwice po pierwszym treningu

Visits: 237

We wtorek 10 stycznia w hali Zespołu Szkół w Barwicach przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli seniorzy Błoni Barwice.
W przerwie zimowej zarząd klubu podjął kilka ważnych decyzji. Podziękował za dotychczasową współpracę trenerowi Ireneuszowi Polewskiemu. Jego miejsce zajął były szkoleniowiec Iskry Białogard Paweł Drozdowski. Przedstawiając założenia prezes klubu Grzegorz Tomaszewicz powiedział, że nie planuje się ściągać zawodników z zewnątrz i będziemy starali się bazować na graczach miejscowych. W głównej mierze wychowankach klubu, którzy swoje szlify zdobywać będą przy doświadczonych zawodnikach. Asystentem trenera Drozdowskiego został trener juniorów starszych Łukasz Rakowski i dzięki tej współpracy mamy nadzieję na wprowadzeniu do drużyny jak największej liczby zawodników młodzieżowych. Konsekwencje takich decyzji mogą być w tej rundzie bolesne, ale mamy nadzieję, że solidne treningi, a także odpowiednia frekwencja na nich sprawi, że cel jakim jest utrzymanie w Koszalińskiej Klasie Okręgowej zostanie osiągnięty. Okres przygotowawczy będzie dość długi i w tym czasie drużyna rozegra 7 sparingów. Tak jak powiedział prezes Błoni każdy zawodnik po zmianie trenera ma czystą kartę i musi wywalczyć uznanie w oczach trenera a także powalczyć o podstawową jedenastkę.
We wczorajszym treningu udział wzięło 25 zawodników. warto dodać, że nieobecnych było jeszcze 5 seniorów. Z grupy tej wyselekcjonowanych zostanie 20 zawodników, którzy stanowić będą trzon drużyny seniorskiej.
Życzymy zatem sztabowi szkoleniowemu oraz zawodnikom wytężonej pracy i dobrych wyników w rundzie wiosennej.

barwicetr6

barwicetr5barwicetr4barwicetr3barwicetr2barwicetr1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *