AktualnościB klasaDrzewiarz KrosinoKlub Sportowy Gwda WielkaLider Sępolno WielkiePiłka nożnaPolonia Stępień

B klasa: Wygrane dwóch pierwszych zespołów

Visits: 249

Drzewiarz Krosino – Polonia Stepień 1:0 ( 0:0)
Bramka: Piotr Szczerba
Drzewiarz: Adasiak Paw.- Adasiak Pio., Adasiak M., Krupa, Pałgan, Paszkiel, Pieczara, Podkówka, Świątalski, Szczerba, Zaniuk (73. Waśkowski)
Polonia: Szałkiewicz- Geda, Kanasiuk, Kwaśny, Mucha, Pawliczuk, Pleskaczewski, Rózański Ł., Różański M., Wolak, Żmudzki
Sędzia : Kozłowski T.

Długo męczył się zespół gospodarzy aby wygrać mecz. Trzy zdobyte punkty  pozwalają na dalsze prowadzenie w tabeli. – Nie wychodziło nam dzisiaj nic- powiedział jeden z zawodników z Krosina- Przyszedł słabszy mecz,  ale dobrze, że wygrany.- dodał.
KS Gwda Wielka – Lider Sępolno Wielkie 3:1 ( 2:0)
Gole dla Gwdy : Kowalik, Ślosko, Sokołowski
Bramka dla Lidera: Brodowski
KS Gwda Wielka: Przybyłko- Bagiński, Ślosko, Glanc, Husejko, Makowski, Fijołek, Popowicz (85. Pluta), Kowalik (53.Prorok), Dobrowolski (46. Marusiak A.)
Lider: Mężykowski – Boczek, Brodowski, Czarnecki, Jeżak, Oleniak, Roman (67. Kwiecien), Rudnik, Ruzga, Szałkiewicz, Zawadziński.
Sędziowie: Terlecki,Wesołowski, Stateczny

Już w 6 minucie zespół gospodarzy wyszedł na prowadzenie. Szybkie rozegranie rzutu wolnego przez Bagińskiego i Kowalik wykorzystał sytuację sam na sam. W 18 minucie goście nie wykorzystali dobrej sytuacji, gdyż obronił bramkarz gospodarzy. W 23 minucie Roman strzelił z 25 metrów, lecz obronił Przybyłko. Gwda w 35 minucie przeprowadziła dobrą akcję zakończoną strzałem Dobrowolskiego, ale bramkarz gości wybił piłkę na rzut rożny. W 43 minucie Makowski wybijał rzut rożny, piłka trafiła do Śloski, który podwyższył rezultat na 2:0.Po przerwie w 61 minucie wynik na 3:0 skorygował Sokołowski, który dostał piłkę od Adama Marusiaka. Gwda miała jeszcze kilka sytuacji, jednak nie wykorzystali ich m.in.Fijołek i Popowicz. W 75 minucie goście strzelili bramkę za sprawą Mariusza Brodowskiego. Jeszcze w 89 minucie gospodarze nie wykorzystali dogodnej sytuacji. Sokołowski strzelił nie celnie. Zwycięstwo gospodarzy zasłużone,  a mecz mógł się podobać zebranym kibicom.
W kolejce tej pauzował zespół Błękitnych-Grodzisko Ostre Bardo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *