Aktualności

A i B klasa. Pierwszy mecz Mechanika na swoim boisku w Turowie.

Visits: 277

W niedzielę swoją kolejną serię ligową rozegrają zespoły A i B klasy. W grupie I A klasy zespoły Pogoni i Sokoła rozegrają mecze u siebie. Pogoń zagra z KS Skibno. – Choć nie zagramy w pełnym składzie to liczę na zwycięstwo- powiedział portalowi prezes Pogoni Krzysztof Świdziński – Pauzują za kartki Bortnik oraz Walczak. Zagramy w pełni zaangażowani i skoncentrowani. Ostatnie mecze pokazały , że nie gramy źle. Brakuje nam wykończenia akcji. Gramy o trzy punkty – dodał prezes. W pierwszym spotkaniu Skibno wygrało 5:3. Z kolei zespół Sokoła podejmować będzie na boisku w Trzcinnie pretendenta do awansu, obecnie zajmującego drugą lokatę, Arkadię II Malechowo. W rundzie jesiennej Spore zremisowało 2:2. -Ponownie w tym meczu zagramy w mocno okrojonym składzie – powiedział nam Przemysław Guła prezes Sokoła – Niestety praca nie pozwala kilku zawodnikom na grę w tym meczu. Liczę jednak, że zmiennicy zagrają z większym zaangażowaniem i wywalczymy jakieś punkty – dodał prezes. Mecze tej grupy rozpoczną się o godz. 12.00

Zespoły grupy III A klasy Błękitni i Smak Pomorski rozegrają swoje mecze na wyjeździe, a Mechanik pierwszy raz w tym sezonie zagra na swoim obiekcie w Turowi .Trudny wyjazd czeka zawodników Błękitnych Gonne Małe. Zagrają swoje spotkanie na boisku w Różewie z tamtejszymi Wspólnymi. Zespół gospodarzy zajmuje drugie miejsce i walczy o awans o klasę wyżej.- Oni jeśli chcą walczyć o awans muszą wygrać – powiedział trener Błękitnych Marian Leszczyński – Każdy punkt dla nas będzie dobry. Liczę na dobry mecz w naszym wykonaniu – dodał prezes. W pierwszej rundzie  Gonne u siebie wygrało 5:4. Smak Pomorski Wilcze Laski zagra na wyjeździe ze Zniczem Dzikowo. W rundzie jesiennej Smak przegrał u siebie 1:3. – Jedziemy zrewanżować się za porażkę z jesieni – powiedział nam trener Smaku Tadeusz Kulik – Zagramy w pełnym składzie i powalczymy o zwycięstwo – dodał trener. Pierwsze spotkanie na swoim boisku w tym sezonie rozegra zespół Mechanika Turowo. Podejmować oni będą  w Turowie, Grom Giżyno. W rundzie jesiennej turowianie wygrali na wyjeździe 3:2. Jeśli zespół gospodarzy chce awansować, to takie mecze musi się wygrywać. Mecze tej grupy rozpoczną się o godz. 13.00.

W B klasie dojdzie tylko do jednego meczu. Swoje punkty uzyskał już Drzewiarz Krosino . Dostał walkowear za mecz z wycofaną Polonią Stepień. KS Gwda Wielka podejmować będzie na swoim boisku Lidera Sępolno Wielkie. W rundzie jesiennej dwa razy wygrał zespół z Gwdy 3:0 i 3:1. Każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie niespodzianką. Początek meczu godzina 16.00.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *