Wygrana MKP w sparingu

Odsłony: 581

W sobotę 21 stycznia pierwszy mecz sparingowy rozegrali zawodnicy MKP Szczecinek Zespół przygotowując się do rozgrywek ma do rozegrania kilka gier towarzyskich. Tydzień temu nie doszedł do skutku pojedynek z Pogonią Połczyn Zdrój ze względów pogodowych. W ubiegłą sobotę choć boisko było ciężkie i mocno okrojone po bokach mecz w Chojnicach rozegrano. Tamtejsza pierwszoligowa Chojniczanka podejmowała zespół ze Szczecinka. Gospodarze w meczu tym testowali nowych młodzieżowców przymierzanych do gry w I lidze. Dobrze się stało, że to młodzieżowcy ze Szczecinka okazali się lepsi. Pokonali gospodarzy 3:2 a strzelcami bramek był jeden z nowej fali zespołu MKP Michał Barański( rocznik 1998), który dwa razy umieścił futbolówkę w bramce Chojniczanki. Trzecią bramkę strzelił doświadczony napastnik Adam Jabłoński. – Po pierwszym sparingu mogę być zadowolony- powiedział portalowi trener MKP Zbigniew Węglowski– Na pochwały zasługuje cały zespół. Zagrali w tym spotkaniu zawodnicy z zespołu juniorów i wypadli bardzo dobrze o czym świadczą bramki Michała Barańskiego jednego z tych zawodników. Cieszy zaangażowanie chłopaków w tym meczu- dodał trener.

Skład MKP: Celiński( Sochalski)- Kusiak, Woźniak, Jurjewicz, Kozanko( Sojka), Gobis(Winnicki), Góra( Bednarski), Szydlak, Malczyk(Karol Jabłoński), Adam Jabłoński( Kowalczyk, Kaszczyc(Barański)

Bramki dla MKP: Michał Barański dwie(  63′, 79′) przy asystach Jurjewicza oraz A. Jabłoński(10′) przy asyście Kaszczyca.

Jedna myśl na temat “Wygrana MKP w sparingu

  • 22 stycznia 2017 o 21:31
    Permalink

    Pierwsza Chojniczanka wygrywa z Koroną oraz Chemikiem i miałaby przegrać z wielkim MKP. Graliście z rezerwami i może jakieś właśnie osoby do sprawdzenia. Chwalić się potraficie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *