AktualnościHubertus Biały BórMechanik TurowoOrzeł ŁubowoPionier 95 Borne SulinowoPiłka nożnaWiarus ŻółtnicaZawisza Grzmiąca

Wiarus z pierwszym punktem, Mechanik i Zawisza na czele

Visits: 324

    W sobotę 1 września rozegrana została trzecia kolejka rozgrywek A Klasy. W dwóch spotkaniach doszło do powiatowych derbów i w obu meczach lepsi padło dużo bramek. Oto wyniki z tych spotkań:

Pionier 95 Borne Sulinowo – Mechanik Turowo 0:4 ( 0:2)

Bramki: Mechanik: Adam Jabłoński, Szymon Góra, Wojciech Bugaj, Alan Sokołowski

Pionier 95: Proniuk- Krzysztofiak, Czech(46’ Świebodzki), Wodzyński(75’  Szatkowski), K. Henkiel, Pawłowski, Próchnicki, Zaborowski(60’ Olkowski), Pasterczyk, Zapotoczny, M. Henkiel(60’ Pacho)

Mechanik: Kononowicz- Jabłoński, Bieguński(70’ Grochala), Dobrosielski, P. Bugaj(70’ A. Sokołowski), W. Bugaj(86’ Sz. Sokołowski), Góra(80’ K. Czapla), Ludwiczak, Matejko, Grzelak, Walczyński(21’ Małecki)

    Ponownie Mechanik zdobywa trzy punkty i umacnia się na fotelu lidera. Jak widać dobry początek gości w nowym sezonie. Gospodarze doznali w trzecim meczu pierwszej porażki co w porównaniu do ubiegłego sezony jest i tak lepszym wynikiem. Zespół gości z pewnością będzie się liczył w walce o awans tym bardziej, że awansować może aż osiem pierwszych zespołów.

Zawisza Grzmiąca – Wiarus Żółtnica 3:3 (1:3)

Bramki: Zawisza: Dawid Kowalczuk-2,Mateusz Wieczorek, Wiarus: Patryk Wasilewski-2, Dominik Aleksandrzak( bramki na łaczynaspiłka.pl całkiem inni zawodnicy- strzelcy z facebook-Wiarus Żółtnica)

Zawisza: Jabłoński- Jedliński, Schab, J. Sękulski(80’ T. Sękulski), Kowalczuk, Śliwka(56’ S. Rumiński), Wieczorek, Dziuk(75’ Szyjkowski), Bator, Górka, W. Rumiński

Wiarus: Cywiński- Aleksandrzak(70’ Kodz), Bengsz(60’ Adamowicz), Droszcz(85 Sęk), Kubicki, M. Rychter, K. Rychter, Staciwa, Patryk Wasilewski(43’ Szewczyk), Paweł Wasilewski, J. Pietras

      Dramatyczny mecz obejrzeli kibice w Grzmiącej. Do przerwy goście wygrywali 3:1 a schodzili z remisem. Gospodarze przespali pierwszą połowę a w drugiej dogonili wynik.  Wiarus w drugiej połowie opadł z sił a Zawisza próbował wyrównać stan meczu jak się okazało skutecznie.

Redłovia Redło – Hubertus Biały Bór 3:1 (2:1)

Bramki Hubertus : Krzysztof Guzowski

Hubertus: Sołtys- Rosik, Szydłowski, W. Madej(46’ Górko), Samborski, Brzóskiewicz(65’ Szcześniak), Wiktorczyk, Guzowski, Kuśnierz(65’ Kwiecień), Czajkowski, Kopiszka

   Niestety nie mogą się przełamać zawodnicy Hubertusa na meczach wyjazdowych. Tym razem przegrali w Redle 1:3. Utrudnieniem na pewno było iż od 46 minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Roberta Rosika. Młody zespół z Białego Boru z pewnością zagrał solidne spotkanie z rywalem, który na swoim boisku jest bardzo groźny.

Orzeł Łubowo –Sokół Suliszewo 5:2

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *