AktualnościOldbojePiłka nożna

Piłkarscy oldboje zaczęli remisem

Visits: 748

   

    W sobotę w Kłaninie zespół szczecineckich piłkarskich odbojów zaczął swoje drugoligowe zmagania. STLA Kacper-Sport Szczecinek bo pod taką nazwą grają nasi zawodnicy rozegrali pierwszą kolejkę z Odbojami Wyszewo. W związku z remontem boiska w Wyszewie mecz rozegrany został w Kłaninie.

     W pierwszym kwadransie meczu oba zespoły próbowały dłużej utrzymać się przy piłce ale nie stwarzały dogodnych sytuacji.  W 15 minucie dogranie Dawida Sochy do Tadeusza Kulika i strzał broni bramkarz gospodarzy na rzut rożny. Dwie minuty później błąd w obronie zawodników z Wyszewa nie wykorzystuje Marek Kielar będąc sam na sam z bramkarzem. W 20 minucie Szymon Ochocki wywalczył piłkę w polu karnym i strzela na 1:0 dla gości. W 27 minucie ponownie Ochocki mógł strzelić na 2:0 lecz piłka dograna przez Sochę mija słupek bramki gospodarzy. W 29 minucie zawodnik z Wyszewa oddaje strzał i piłka mija bramkę bramkarza gości. W 31 minucie strzał Krzysztofa Bernatka broni bramkarz z Wyszewa na rzut rożny. W 34 minucie gospodarze strzelają gola  na 1:1. Niezdecydowanie obrońców gości wykorzystuje jeden z zawodników gospodarzy. W 39 minucie dogranie Mroza do Sochy i zawodnik nasz jest faulowany lecz piłka po odbiciu się od nóg szczecineckiego zawodnika wpada do bramki i jest 2:1 dla Szczecinka. W 44 minucie zawodnik z Wyszewa  zagrywa w poprzek bramki i z bliskiej odległości gospodarze strzelają  na 2:2.  W 47 minucie piłkę otrzymuje Kielar i niestety nie wykorzystuje on dogodnej sytuacji przenosząc piłkę nad poprzeczkę. W 60 minucie Oldboj Wyszewo wychodzi na prowadzenie. Dokładnym strzałem z około 18 metra popisuje się jeden z zawodników gospodarzy 3:2. W 75 minucie bramkę wyrównującą strzelają goście. Marcin Brzozowski jak się okazało dał jeden punkt beniaminkowi tych rozgrywek.

OLDBOJ Wyszewo – STLA KACPER-SPORT Szczecinek 3:3 (2:2)

Bramki: Szymon Ochocki, Dawid Socha, Marcin Brzozowski

STLA: Michał  Ponichtera- Dariusz Bartolewski, Grzegorz Berger, Rafał Mróz, Marcin Brzozowski, Krzysztof  Bernatek, Dawid Socha, Tadeusz Kul;ik, Marcin Stępień, Szymon Ochocki, Marek Kielar. Na zmiany wchodzili: Krzysztof Niezgoda, Leszek Zdybel, Marek Białczyk, Krzysztof Bać.

  Kolejny mecz szczecineccy oldboje zagrają na boisku Lechia w sobotę 8 września o godzinie 17.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *