AktualnościInnePozostałe

Weekendowe granie szczecineckich tenisistów

Visits: 114

W dniu 07.01.2017 r. na kortach w centrum tenisowym Aqua-Tur w Szczecinku odbył się Turniej par mieszanych. Zawody zorganizowali Adam Szmurło i Kamil Wollny Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe. Zwycięzcą turnieju została para Barbara Dworzańska Szczecinek, Dariusz Gałetyka – Kołobrzeg pokonując w meczu finałowym 3:6, 7:5, 10:4 Alicję Szmurło i Kamila Wollny Szczecinek. W meczu o trzecie miejsce Martyna Wisłocka i Marek Bogdanowicz Szczecinek pokonali 7:6, 7:5 Sylwię i Grzegorza Mularczyków z Koszalina. Pomysłodawcy przedsięwzięcia zapowiadają zorganizowanie trzech podobnych turniejów w roku 2017. Najbliższe odbędzie się na przełomie marca i kwietnia.

Kolejni seniorzy Szczecineckiego Towarzystwa tenisowego rywalizowali w minioną sobotę w Silnowie w deblowym turnieju. Para Jakub Rogólski i Bartosz Siewierski zajęła trzecie miejsce uznając wyższość kolegów z Koszalina. Pierwsze miejsce zajęli Mariusz Olk i Stanisław Wojnarowski, drugie miejsce Olaf Pysz i Michał Mazur.

tenis1

 

 

 

 

 

W miniony weekend „ Przyszłość” Szczecineckiego Tenisa grała w Szczecinie i Sopocie.

Gabryś Łosiewicz ulegając w finale 3:6, 4:6 Igorowi Garbackiemu ( 31PZT ), SkT Szczecin zajął drugie miejsce w grze pojedynczej wojewódzkim turnieju klasyfikacyjnym na kortach przy ulicy Wojska Polskiego w Szczecinie.

Kolejny Sukces zanotowała Ada Chyl, tym razem w parze z Weroniką Janiszek SKT Sopot zajmując pierwsze miejsce Wojewódzkim Turnieju Tenisowymw Sopocie w grze podwójnej. W meczu finałowym pokonały 6:2, 4:6, 10:5 Katarzynę Frontczak BAT Bydgoszcz i Marię Głowacką TS Sołą Sport Turuń.

tenis3tenis2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *