Weekendowe granie naszych stranieri, Bednarski strzelił Lechowi

    W ubiegły weekend zaczęła zmagania nasza Ekstraklasie. Na tym szczeblu rozgrywek w Wiśle Płock jest Jarosław Fojut.  Jak można było zobaczyć oglądając mecz jego zespołu z Pogonią Szczecin Fojut niestety jest zawodnikiem rezerwowym. Wisła przegrała 2:3 choć prowadziła 2:0. W tabeli jest na ósmej pozycji.

     W meczach towarzyskich zagrali zawodnicy występujący na poziomie II i III Ligi. W Poznaniu z tamtejszym Lechem zagrał Błękitni Stargard w których barwach grają Karol Jabłoński oraz Paweł Bednarski. Obaj wystąpili w drugiej części meczu. Bednarski strzelił bramkę, która dawała remis przyjezdnym. Lech zdołał strzelić jednak na 2:1 i wygrać mecz.

    W rezerwach poznańskiego Lecha zagrał Jakub Białczyk. Zespół jego zagrał z Unia Janikowo i mecz zakończył się remisem 0:0. Jakub wystąpił w całym meczu.

    Zawodnik Widzewa Łódź Bartłomiej Poczobut wyjechał wraz z zespołem na zgrupowanie do Turcji. Przed wyjazdem jeszcze łódzki Widzew zagrał mecz sparingowy z KKS 1925 Kalisz. Niestety przegrana 1:2 i dwie poważne kontuzje zawodników łódzkich.

    Mateusz Bartolewski zagrał w meczu jego Ruchu Chorzów z Hutnikiem Kraków. Mecz zakończył się remisem 1:1.

   Mateusz Kwiatkowski zagrał w meczu pomiędzy jego Świtem Nowy Dwór Mazowiecki a Pogonią Siedlce. Zespół Mateusza przegrał 0:1.

   Mariusz Bedliński wystąpił w meczu Chemika Police z Kotwica Kołobrzeg. Zespół jego wygrał w Kołobrzegu 3:2.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *