AktualnościPiłka nożna

Weekendowe granie

Visits: 203

W najbliższy weekend 8-9 października rozegrane zostaną kolejne mecze ligowe. Oto zestaw na poszczególne dni:

Sobota 8.10.16

IV Liga: Sparta Węgorzyno – MKP Szczecinek godzina 16.00 w Węgorzynie

KKO: Olimp Złocieniec – Błonie Barwice godzina 15.00 w Złocieńcu

KO Południe: Hubertus Biały Bór – Orzeł Łubowo godzina 15.00 w Białym Borze

Wiarus Żółtnica – Grom Szwecja godzina 15.00 w Żółtnicy

Sokół Suliszewo – Pionier 95 Borne Sulinowo godzina 15.00 w Suliszewie

WLJS: AP Kotwica Kołobrzeg – Akademia MKP Szczecinek godzina 11.00 w Kołobrzegu

WLJM: Akademia MKP Szczecinek – AP Pogoń Szczecin godzina 11.00 stadion OSiR w Szczecinku

WLTS: AP Szczecinek – Energetyk Junior Gryfino godzina 11.00 stadion OSiR w Szczecinku

AP Reissa Błonie 03 – FASE Szczecin godzina 12.00 boisko ul. Wiatraczna w Szczecinku

WLTM: AP Szczecinek – Energetyk Junior Gryfino godzina 12.30 stadion OSiR w Szczecinku

AP Reissa Błonie 04 – FASE Szczecin godzina 13.30 boisko ul. Wiatraczna w Szczecinku

Junior Młodszy KOZPN: Pionier 95 Borne Sulinowo – Spójnia Świdwin godzina 11.00 w Bornem Sulinowie

Orzeł Łubowo – B-MAX Grzmiąca godzina 11.00 w Łubowie

Trampkarz KOZPN: Hubertus Biały Bór – Sława Sławno godzina 11.00 w Białym Borze

Niedziela 09.10.16

KO Południe: Drzewiarz Świerczyna – Zawisza Grzmiąca godzina 15.00 w Świerczynie

A Klasa: KS Gwda Wielka – Mechanik Turowo godzina 14.00 w Gwdzie Wielkiej

Grot Bonin – Pogoń Wierzchowo godzina 12.00 w Manowie

Gryf Dobrowo – Sokół Spore godzina 12.00 w Dobrowie

Graf Bukówko – Smak Pomorski Wilcze Laski godzina 12.00 Wilcze Laski w Bukówku

Głaz Tychowo –Błękitni Gonne Małe godzina 16.00 w Tychowie

B Klasa: Derby Gwiazdowo – Grab Grabowo godzina 15.00 w Gwiazdowie

Junior Starszy KOZPN: Lech Czaplinek – Błonie Barwice godzina 10.30 w Czaplinku

Młodzik Starszy KOZPN: AP Szczecinek – Gwardia Koszalin godzina 12.00 na boisku przy ul. Krakowskiej( SP7)

Młodzik Młodszy KOZPN: AP Szczecinek – Gwardia Koszalin godzina 13.30 na boisku przy ul. Krakowskiej( SP7)

Młodzik KOZPN: Pogoń Połczyn Zdrój – Błonie Barwice godzina 11.00 w Połczynie Zdroju

Pionier 95 Borne Sulinowo – AP Szczecinek godzina 11.00 w Bornem Sulinowie

Środa 12.10.16

Junior Starszy KOZPN: MKP Szczecinek – Wiarus Żółtnica godzina 16.00 na stadionie OSiR w Szczecinku

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *