AktualnościIV ligaPiłka nożna

Porażka MKP w Węgorzynie

Visits: 200

Nie udała się wyprawa zawodników MKP Szczecinek do Węgorzyna. Zespół szczecinecki poległ 1:3. Choć początek spotkania nie zapowiadał przegranej to gospodarze wyszli z tego pojedynku zwycięsko. W 12 minucie spotkania bramkę na 1:0 dla gości strzelił Marcin Kaszczyc.  Wydawało się, że przyjezdni tego meczu nie przegrają. Tym bardziej, że gra układała się po myśli zawodników ze Szczecinka. Jednak w 32 minucie gospodarze wyrównują. Wynik 1:1 do przerwy się utrzymał. Po przerwie oba zespoły próbowały przechylić szalę gry na swoją korzyść . Udało się to gospodarzom w 62 minucie spotkania gdy podwyższyli  stan meczu na 2:1. Sparta w 87 minucie strzeliła jeszcze  na 3:1 i zabrała nadzieję gościom na wywiezienie korzystnego wyniku. Jest to druga porażka MKP pod rząd.

Sparta Węgorzyno – MKP Szczecinek 3:1 (1:1)

Bramka MKP: Marcin Kaszczyc

MKP:  Patryk Wilczyński –  Mariusz Bedliński,  Mateusz Gobis, Maciej Góra, Adam Jabłoński,  Mateusz Jureczko, Łukasz Jurjewicz,  Marcin Kaszczyc, Piotr Kusiak (46′ Mateusz Malczyk),  Daniel Szymański,  Bartłomiej Woźniak

Sędziowie: Skwirowski, Czarnecki, Łukasiewicz

Pozostałe wyniki: Hutnik Szczecin – Olimp Gościno 1:1, Ina Goleniów – Drawa Drawsko Pomorskie 3:3, Astra Ustronie Morskie – Osadnik Myślino 1:2, Dąb Dębno – Kluczevia Stargard 1:1, Arkadia Malechowo – Jeziorak Szczecin 1:2, Gryf Polanów – Rasel Dygowo 1:1, Energetyk Gryfino – Piast Chociwel 3:0, Bałtyk Koszalin – Gryf Kamień Pomorski 1:0. W tabeli MKP Szczecinek zajmuje dziewiątą pozycję z 14 punktami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *