AktualnościPiłka nożna

Ważne informacje przed Pucharem Polski

Visits: 290


Już w środę 25 maja o godz. 18.00 na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa w Szczecinku, rozegrany zostanie finał Pucharu Polski edycji  ZZPN, w którym miejscowy MKP zagra z trzecioligowym Świtem Skolwin. – Zasady wstępu na to spotkanie będą różniły się nieco od meczów ligowych – informuje prezes klubu, Piotr Tarasiewicz.

Zwiększone zainteresowanie kibiców  spowodowało, że bilety w cenie 10 złotych będzie można kupować w przedsprzedaży. Wszystko po to, by uniknąć kolejek przed kasami w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w pubie Arkadia, w kancelarii Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz w Multiagencji Ubezpieczeniowej przy ulicy Polnej 86. – Gorąco zachęcamy kibiców, by kupili bilety w tej formie. Będzie to spore ułatwienie organizacyjne. Prosimy również, by na mecz przyjść wcześniej niż zwykle – podkreśla prezes i dodaje, że na obiekt nie będzie można wnosić niebezpiecznych przedmiotów oraz alkoholu.

Honorowane będą karnety na rundę wiosenną IV ligi oraz wydane akredytacje dziennikarskie. Przedstawiciele  prasy nieposiadający akredytacji na obiekt wpuszczeni zostaną za okazaniem legitymacji prasowej. Będą mogli zająć miejsca na sektorach A, B, C, a fotoreporterzy dodatkowo będą mieli możliwość robienia  zdjęć zza obu bramek. Sektor D będzie wyłączony z użytku – zasiądą na nim kibice Świtu Skolwin, którzy wybierają się do Szczecinka. Wjazd na parking wewnętrzny będzie możliwy wyłącznie za okazaniem karty parkingowej.

Stawką w finale jest 30.000 złotych dla zwycięskiej drużyny oraz promocja na szczebel centralny Pucharu Polski w sezonie 2016/2017. Wygrany zespół rywalizację rozpocznie w lipcu od rundy wstępnej, gdzie będzie mógł trafić  na drużyny pierwszo i drugoligowe!

(Grafika i info: Miejski Klub Piłkarski Szczecinek).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *