AktualnościInne

Piknik Rodzinny w Barwicach

Visits: 132

 

W niedzielę 22 maja, na Orliku w Barwicach odbył się Piknik Rodzinny dla zawodników i rodziców najmłodszej grupy klubu Błonie Barwice, rocznik 2008 i młodsi. Otworzył i poprowadził go prezes klubu Grzegorz Tomaszewicz, a nad realizacją dźwięku czuwał dobrze zapowiadający się spiker Krystian Czaplicki. Młodzi zawodnicy, którzy trenują pod okiem Sławka Niedźwiedzia, po raz pierwszy włożyli stroje klubowe, rozegrali mini turniej, a także wzięli udział w konkurencjach rodzinnych. Po każdej zabawie zostali nagrodzeni słodyczami ufundowanymi przez Zastępcę Burmistrza Barwic Piotra Sadurę. Zabawa była naprawdę przednia. Masę emocji dostarczyły m.in. wyścigi na nartach, a także ćwiczenia na deskach tricboardowych, fasolkach, które nasi zawodnicy wykonują w ramach Klubów Sportowych Orange. Okazało się, że nie jest to wcale takie proste jak się wydaje. Młodzi piłkarze rozegrali również mecze z rodzicami. W pierwszym pokonali swoje mamy 1:0, a w drugim ograli swoich tatusiów 2:1. Przez cały czas trwania pikniku dostępne były kiełbaski z grilla, kawa, herbata oraz zimne napoje. Na koniec każdy zawodnik dostał medal, słodycze, lody oraz okazjonalną opaskę. Wszyscy byli zwycięzcami.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji dla rodziców, a za ufundowanie nagród i upominków dla: Zastępcy Burmistrza Barwic, Piotra Sadury, trenera Jacka Noga oraz pełnomocnika ds. rozwiązywania problemów alkoholowych, Renaty Trembowelskiej.

Osoby z rocznika 2008 i młodsi, które chciałyby dołączyć do klubu Błonie Barwice zachęcamy do kontaktu z trenerem Sławkiem pod nr tel. 698697537. Planowane jest również utworzenie grupy 2010 i młodsi o czym poinformujemy niebawem. Piknik dofinansowany został przez Urząd Miejski w Barwicach w ramach projektu „W zdrowym ciele zdrowy duch – cykl imprez o charakterze kulturalno – sportowym”

Organizatorzy: MGLKS Błonie Barwice oraz Stowarzyszenie Kulturalno – Sportowe Partner.

(Informacja i zdjęcia- Grzegorz Tomaszewicz).

3256819213037394243444546

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *