W weekend grano w turniejach PARTNER CUP

Odsłony: 122

W ubiegły weekend (10-11 grudnia) w Barwicach rozegrane zostały kolejne turnieje piłki nożnej w hali w ramach cyklu PARTNER CUP.

Sobotnie rozgrywki turnieju PARTNER CUP przyniosły fajną grę, ale również zabawę młodym adeptom piłki nożnej, bowiem do rywalizacji stanęli zawodnicy z rocznika 2008.

Jak to bywa na turniejach. Była radość ze zwycięstw, ale również i smutek po przegranych meczach, ale w piłce nożnej jak w życiu nie zawsze się wygrywa. Trzeba umieć wyciągać wnioski i starać się je korygować.
Tradycyjnie w turnieju PARTNER CUP udział wzięło 8 drużyn: AP Reissa Szczecinek, AP Szczecinek, Olimpijczyk Strączno, Drawa Drawsko Pomorskie, Iras Czaplinek, AP Mielno, Gwardia Koszalin oraz gospodarze Błonie Barwice. Grano w dwóch grupach systemem każdy z każdym, a później drużyny z pierwszych miejsc walczyły w Lidze Mistrzów systemem pucharowym i podobnie było z drużynami z miejsc 3,4. Nie odpadli z rozgrywek, tylko walczyli w Lidze Europejskiej. W tej kategorii wiekowej wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale z logo turnieju, a wręczyli je: Prezes MGLKS Błonie Barwice Grzegorz Tomaszewicz, członek Zarządu Bogusław Jabłoński oraz miś Barwaldek.
Wyniki końcowe:
Liga Mistrzów:
1. Gwardia Koszalin
2. Drawa Drawsko Pomorskie
3. Iras Czaplinek
4. AP Mielno
Liga Europejska:
1. Olimpijczyk Strączno
2. AP Reissa Szczecinek
3. AP Szczecinek
4. Błonie Barwice
Serdeczne podziękowania dla rodziców zawodników Błoni Barwice za pomoc w organizacji turnieju, słodki poczęstunek, sędziego Roberta Zdanowskiego, Opiece medycznej OGR TADMED Szczecinek, oraz osobom technicznym: Jakubowi Tomaszewiczowi oraz Karolowi Gryglowi.

W niedzielę 11 grudnia w hali Zespołu Szkół w Barwicach odbył się ostatni w tej edycji turniej PARTNER CUP 2016. Tym razem to trampkarze byli głównymi bohaterami widowiska.

Oprócz dwóch drużyn gospodarzy – AP Reissa Błonie trenowanych przez Grzegorza Bergera oraz Łukasza Zająca udział wzięły również drużyny: Chojniczanka Chojnice I, Chojniczanka Chojnice II, AP Technik Świdwin, Głaz Tychowo, AP Szczecinek oraz Sokół Karlino. Tym razem nasze zespoły nie były już takie gościnne jak dzień wcześnie rocznik 2008. Systematyczne, solidne treningi, a przede wszystkim gra w lidze wojewódzkiej do tego ze starszymi o rok i dwa lata drużynami pokazała, że faktycznie to jest dobry kierunek rozwoju. Oba zespoły przeszły jak burza przez eliminacje i zmierzyły się ze sobą w finale Ligi Mistrzów.
Klasyfikacja końcowa.

Liga Mistrzów:
1. AP Reissa Błonie I
2. AP Reissa Błonie II
3. Sokół Karlino
4. Głaz Tychowo
Liga Europejska:
1. Chojniczanka Chojnice II
2. AP Szczecinek
3. Chojniczanka Chojnice II
4. AP Technik Świdwin

Najlepszy zawodnik – Szymon Marciniak z Sokoła Karlino
Najlepszy strzelec – Jakub Kozłowski z AP Reissa Błonie
Najlepszy bramkarz – Piotr Mrugalski z Chojniczanki Chojnice II

Od firmy organizującej obozy sportowe w słonecznej Hiszpanii – BK TURISMO trenerzy otrzymali upominki, najlepszy zawodnik oraz najlepszy strzelec bilety do muzeum FC Barcelony. Ponadto wszystkie drużyny otrzymały puchary oraz słodki poczęstunek.

Podziękowania dla OGR TADMED ze Szczecinka, sędziego Adama Raka oraz obsługującego tablicę Kacpra Tomaszewicza.

Sponsorzy tej edycji turnieju PARTNER CUP 2016
Urząd Marszałkowski w Szczecinie, Urząd Miejski w Barwicach, Sklep FILO z Barwic, BK Turismo.

Wsparli: Pizzeria Marco z Barwic, Andrzej i Ryszard Chojnaccy z Barwic, sklepik szkolny Joanny Błaszczyk, PoloniaCare24 ze Szczecinka oraz Biuro Rachunkowe „Pełny Portfel” ze Szczecinka.

partner20162

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *