AktualnościInneSiatkówka

Turniej Mikołajkowy Gryfa

Visits: 105

W sobotę 10 grudnia, w hali przy ul. Wiatracznej , rozegrany został I Turniej Mikołajkowy zorganizowany przez MKS GRYF Szczecinek. Na imprezę licznie przybyli zarówno  zawodnicy, jak i rodzice młodych siatkarek i siatkarzy.  Zabawa rozpoczęła się od rywalizacji zbliżonych wiekowo sekcji klubu.  Po zmaganiach szybkościowo – zręcznościowych, nie zabrakło oczywiście emocjonujących pojedynków na parkiecie. Mimo, że mecze miały typowo zabawowy charakter, młodzi zawodnicy, zwłaszcza średniego przedziału wiekowego, walczyli zaciekle o każdą piłkę i wdawali się w wymiany zdań z sędziami. „Swoje” drużyny dopingowali rodzice, którzy następnie sami  przystąpili do walki – najpierw zostały rozegrane mecze między rodzicami dzieci poszczególnych sekcji wiekowych, a na koniec rodzice zmierzyli się z własnymi dziećmi. Okazało się, że w wielu przypadkach waleczność dzieciaki odziedziczyły po rodzicach, którzy ambitnie dotrzymywali kroku swoim pociechom.

Po fantastycznej zabawie  zawodnicy otrzymali pamiątkowe koszulki i słodkie upominki  oraz zapewnienie, że w przyszłym roku na pewno odbędzie się kolejny Turniej Mikołajkowy.

Zarząd Klubu dziękuje wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach Turnieju, a przede wszystkim  licznie przybyłym rodzicom,  dzięki którym stoły dosłownie uginały się od ciast i wszelkich słodkości.

http://www.gryf-szczecinek.pl/index.php/galeria/category/82-turniej-mikolajkowy-2016

turniej-mikolajkowy2016-5turniej-mikolajkowy2016-4turniej-mikolajkowy2016-3turniej-mikolajkowy2016-2turniej-mikolajkowy2016-1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *