AktualnościIV ligaPiłka nożna

W meczu z liderem MKP przegrywa

Visits: 354

MKP Szczecinek w sobotnie popołudnie 1 października podejmował lidera rozgrywek IV Ligi Energetyka Gryfino. Jak się okazało nie zawsze lepiej prezentujący się zespół wygrywa. Od samego początku zespół gospodarzy przejawiał duża chęć do gry kombinacyjnej. Już w pierwszych piętnastu minutach dobre sytuacje zmarnowali Jurjewicz, Szymański, Szydlak. W 20minucie niestety gospodarze stracili bramkę. Bezpośrednio z rzutu wolnego uderzył Paweł Bielecki i goście objęli prowadzenie.Zawodnicy gospodarzy rzucili się do odrobienia strat, jednak próby niestety nie przynoszą efektu. Na posterunku stał bramkarz gości, który sparował m.in. strzał Szymańskiego na poprzeczkę lub wybronił strzały zawodników MKP. Po przerwie goście szybko strzelają bramkę na 2:0. Strzelcem bramki był w 49 minucie Mateusz Toporkiewicz. W 77 minucie gospodarze strzelają bramkę kontaktową. Strzelcem jest Daniel Szymański. Gospodarze w ostatnich minutach zdecydowanie przeważali na boisku. Efektu bramkowego niestety nie było. Porażka z liderem stała się faktem. Zawodnicy MKP mogą jednak powiedzieć, że zagrali bardzo dobre spotkanie i mogą mieć nadzieję, że w kolejnych meczach będą mieli po prostu więcej szczęścia na boisku.( kibic)

MKP Szczecinek – Energetyk Gryfino 1:2 (0:1)

Bramka dla MKP: Daniel  Szymański

MKP: Grenda- Gobis (60. Bedliński), Kusiak, Jurjewicz, Szydlak (87. Sojka), Malczyk,Jabłoński, Góra, Jureczko, , Kaszczyc, Szymański

Sędziowie:  Rybarczyk , Matysek, Pazdecki

Pozostałe wyniki IV Ligi: Piast Chociwel – Gryf Polanów 5:0, Rasel Dygowo – Arkadia Malechowo 1:5, Jeziorak Szczecin – Dąb Dębno 9:1, Kluczevia Stargard – Bałtyk Koszalin 1:4, Drawa Drawsko Pom. –  Olimp Gościno 0:1, Sparta Węgorzyno – Hutnik Szczecin 0:5, Gryf Kamień Pom.- Astra Ustronie Morskie 1:5, Osadnik Myślibórz – Ina Goleniów 3:2. W całej kolejce padło aż 46 bramek. Co daje średnią ponad 5 goli na mecz. W tabeli prowadzi Energetyk Gryfino z punktami. MKP plasuje się na dziewiątej pozycji z 14 punktami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *