W Drawsku jednak bez sensacji. MKP z trzema punktami

Drawa Drawsko Pomorskie – MKP Szczecinek 0:3(0:1)

Bramki: Grzegorz Kozanko, Adam Jabłoński, Marcin Kaszczyc

MKP: Wilczyński- Gobis, Kozanko, Kusiak, Jurjewicz, Jabłoński, Malczyk, Sojka(Winnicki), Jureczko, Szymański( Kowalczyk), Kaszczyc

Sędziowie: Bieniek, Modrzejewski, Cichecki.

Pierwsze spotkanie rundy rewanżowej sezonu 2016/2017 rozegrali zawodnicy MKP Szczecinek. Na sztucznej murawie w Drawsku Pomorskim podejmowani byli przez tamtejszą Drawę. Drawa zajmowała i nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 2 punktów. U siebie nie zdołała zdobyć ani jednego punktu. I tym razem gospodarze musieli zejść z boiska ze spuszczonymi głowami. Szczecinecka drużyna wyszła zwycięsko i tak jak jesienią pokonała rywala w tym samym stosunku 3:0. Pierwsza bramkę po stałym fragmencie gry ( rzut rożny) bramkę strzelił Grzegorz Kozanko. W II połowie goście jeszcze podwyższyli wynik za sprawa Adama Jabłońskiego oraz Marcina Kaszczyca. – W pierwszej połowie gospodarze postawili nam ciężkie warunki gry – powiedział portalowi trener MKP Zbigniew Węglowski- Było wiele walki jeden na jeden. Bramkę zdobyliśmy po stałym fragmencie gry. Mogliśmy podwyższyć również po rozegraniu rzutu wolnego jednak się nie udało. Rywal naciskał i miał swoje sytuacje. Na szczęście ich nie wykorzystali.  W drugiej połowie zagraliśmy bardziej kombinacyjnie i w ostatnim kwadransie wykorzystaliśmy dwie bardzo dobrze rozegrane sytuacje. Cieszymy się z pierwszych trzech punktów i mam nadzieję, że w kolejnym meczu u siebie kibice będą zadowoleni zarówno z wyniku jak i naszej gry – dodał trener zespołu szczecineckiego.

Po tej kolejce MKP z dorobkiem 30 punktów zajmują szóstą pozycję. W kolejnej kolejce będą podejmować 18 marca Olimp Gościno.

Pozostałe wyniki IV Ligi: Osadnik Myślibórz – Piast Chociwel 0:0, Hutnik Szczecin – Dąb Dębno 0:0, Astra Ustronie Morskie – Gryf Polanów 3:2, Kluczevia Szczecin – Jeziorak Szczecin 3:1Ina Goleniów – Energetyk Gryfino 1:2,Olimp Gościno – Sparta Węgorzyno 2:1, Gryf Kamień Pom.- Rasel Dygowo 0:4, Bałtyk Koszalin – Arkadia Malechowo przełożony. W tabeli prowadzi Energetyk z 41 punktami.

Zdjęcie Facebook – Drawa Drawsko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *