IV Liga na start. MKP gra w Drawsku

Odsłony: 166

w najbliższą sobotę 11 marca swoje rewanżowe zmagania sezonu 2016/2017 rozpoczną zespoły grające w czwartej lidze. Jedyny nasz przedstawiciel MKP Szczecinek swoje spotkanie rozegra w Drawsku Pomorskim z tamtejszą Drawą. Zespół gospodarzy po rundzie jesiennej z dwoma punktami zajmuje ostatnią osiemnastą pozycję. W pierwszym spotkaniu rozegranym w Szczecinku MKP pokonał drawszczan 3:0 po bramkach Szymańskiego, Bedlińskiego oraz Góry.

Do rundy wiosennej zespół gospodarzy przystąpi w bardzo zmienionym składzie. Przede wszystkim doszło do zmiany trenera. Nowym trenerem Drawy jest obecnie Ireneusz Aksiuczyc. Do zespołu trafiło tez sześciu nowych zawodników. Kadra zespołu liczy 24 zawodników.

Zespół MKP do nowej rundy przystąpi  bez Bedlińskiego, który odszedł do trzecioligowej Vinety Wolin. Do zespołu powrócił Maciej Winnicki z Kotwicy Kórnik oraz do zespołu zostali wciągnięci zawodnicy juniorów jak Karol Jabłoński, Michał Barański czy Paweł Bednarski. Zgłoszony został również do rozgrywek trener Zbigniew Węglowski.

Patrząc na tabelę faworytem jest z pewnością zespół szczecinecki. Jednak pamiętając jak utrzymywał się zespół szczecinecki z jednym punktem nie można gospodarzom zabierać szans na sukces w tym meczu jak i na koniec sezonu.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13.00 na boisku w Drawsku Pomorskim przy ul. Okrzei. Sędziami tego spotkania będzie trójka w składzie: Bieniek, Modrzejewski, Cichecki.

zdjęcie Facebook- Drawa Drawsko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *