Turniej FIFA 17 w Barwicach

W środę 15 marca 2017 roku, po ponad trzymiesięcznej batalii zakończyła się w Barwicach trzecia edycja rozgrywek turnieju FIFA 17. Udział wzięło 47 osób: 21 w grupie młodszej (2004 i młodsi) oraz 26 w grupie starszej (2003 i starsi). Zawodnicy podzieleni na poszczególne grupy spotykali się wieczorami, dwa razy w tygodniu, by w połowie marca rozegrać mecze finałowe. Emocje były jak na prawdziwych meczach, nie zawiedli również komentatorzy. Ostatecznie w grupie młodszej zwyciężył Janusz Arciuszkiewicz z Chłopowa, który w meczu finałowym pokonał Daniela Stupaka 4:2. Trzecie zajął Bartek Grzeszczyk a czwarte Michał Bajon. W grupie starszej najlepszym okazał się Bartek Frątczak, który w decydującym starciu pokonał Mariusza Zdeba 1:0. Trzecie miejsce przypadło Michałowi Adamskiemu, a czwarte Piotrkowi Pietrusiak.
– Cieszymy się, że ta forma organizacji czasu wolnego na długie jesienne i zimowe wieczory przypadła do gustu 🙂 – podsumował Prezes Błoni Barwice Grzegorz Tomaszewicz – 
Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej rywalizacji. Podziękowania za pomoc i wsparcie w organizacji dla: Zastępcy Burmistrza Barwic Piotra Sadury, sołtysa Gonnego Małego Marka Domowicza, p. Renaty Ruzik ze świetlicy w Gonnym Małym oraz Andrzeja Zielonego – dodał prezes.

Nagrody ufundowali: Urząd Miejski w Barwicach, Krzysztof Filowiat – sklep FILO z Barwic, organizująca obozy sportowe i turystyczne firma BK Turismo oraz klub sportowy Błonie Barwice.
Organizatorem był MGLKS Błonie Barwice oraz OKiT w Barwicach.

fifa8fifa7fifa6fifa4fifa5fifa3fifa2fifa1

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *