AktualnościInnePozostałe

Szczecinecki Turniej Strzelecki

Visits: 151

Oto wyniki podane przez organizatorów turnieju strzeleckiego rozegranego w sobotę 25 marca w hali Ślusarnia:

Szczecinecki Turniej Strzelecki w konkurencji karabin pneumatyczny

z okazji 72 Rocznicy Przełamania Wału Pomorskiego

Na Ziemi Szczecineckiej

25.03.2017r.

  MŁODZIEŻ

Zespołowo chłopcy                                                     Zespołowo dziewczęta

1. Zespół Szkół Tech. – Sz-k – 213 pkt. 1. Zespół Szkół nr 1 im. KEN – Sz-k  – 227 pkt. 

Cherbetko Mateusz                                  Chodorowska Joanna

Fic Dawid                                                Cywińska Agata

Drewnowski Oskar                                  Leśniewska Julia

2.  Gimnazjum nr 1 – Sz-k  – 211 pkt.   2. Gimnazjum nr 1 – Sz-k – 208 pkt.

Jarociński Maciej                                    Kondaszewska Ewelina

Cherbetko Łukasz                                  Chojecka Magdalena

Błażejewicz Maciej                                Krawiec Dominika

3. Gimnazjum przy PLO – Sz-k – 198 pkt.    3. Gimnazjum – Bobolice –  201  pkt.

Kin Stanisław                                                 Kosińska Klaudia

Michalski Michał                                            Bal Klaudia

Szałwiński Wiktor                                         Rewkowska Julia

 

 Indywidualnie chłopcy                                            Indywidualnie dziewczęta

1. Błażejewicz Maciej  –Gim. Nr 1 -Sz-k – 80 pkt.       1. Cywińska Agata – ZS nr 1 – Sz-k – 82 pkt.

2. Czeszczewik Karol-  ZS nr 1- Sz-k  – 77 pkt.      2. Kosińska Klaudia – Gim. – Bobolice –  82 pkt.

3. Borkowski Michał -Gim. przy PLO- Sz-k – 77 pkt.3. Leśniewska Julia – ZS nr 1 – Sz-k – 79 pkt.

 SENIORZY

   Zespołowo Seniorzy

1. Drużyna „A” – 243 pkt.    Kurta Zdzisław, Mikosza Sławomir, Kochanowski Robert

3. Senior Club– 221 pkt.       Oziemblewski Damian, Dywizjusz Kacper, Bieńkowski Norbert

2. Studenci XD – 218 pkt.    Brusiło Jakub, Brusiło Paweł, Komperda Paweł

 

     Indywidualnie mężczyźni                                             Indywidualnie kobiety

1. Kurta Zdzisław – 89 pkt.                                     1. Zelewicz Agnieszka – 65 pkt.

2. Komperda paweł – 88 pkt.                                  2. Weckwert Sylwia – 64 pkt.

3. Jarociński Paweł – 85 pkt.                                   3. Masiukiewicz Krystyna – 60 pkt.

 

W turnieju startowało łącznie 101 zawodników i zawodniczek;

25 dziewcząt ( w tym 8 trzyosobowych drużyn)

39 chłopców ( w tym 8 trzyosobowych drużyn)

37 seniorów i seniorek ( w tym 10 trzyosobowych mieszanych drużyn )

Wiadomość:  Zbigniew Lankauf – Szczecineckie Bractwo Kurkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *