AktualnościMłodzieżPiłka nożna

AP Reissa ma kolejnych kadrowiczów ZZPN, niestety przegrali

Visits: 257

Zawodnicy AP Reissa Szczecinek kolejny raz zostali wyróżnieni i to w wyjątkowy sposób, ponieważ kolejnych dwóch zawodników – Łukasz Szwejda i Stefan Wiśniewski zostało powołanych na konsultację Kadry 2004 rocznika Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.
–  Wielkie wyróżnienie i impuls do pracy dla nas od ZZPN i Trenerów Kadry. Już pięciu moich zawodników z 2004r dostało powołania (wcześniej Dawid Jagódka, Jakub Baranski i Szymon Michalski) a teraz kolejni Chłopcy Stefan i Łukasz dołączają do tego wyselekcjonowanego grona co daje imponujący wynik dla naszej drużyny i akademii. Pamiętajmy jeszcze o Kadrowiczach 2003 i 2005 – dodaje. Lepszych dowodów jakości szkolenia nie ma i zapraszam chętnych do ciężkiej ale efektywnej pracy na treningi – mówi Trener Grzegorz Berger.
Przypomnijmy, że wywodzący się z AP Reissa w Szczecinku Dawid Krupecki, Maciej Białczyk oraz Adam Stefański i Jakub Kozłowski, sukcesami zapisali się w Kadrze 2003 rocznika czy Miłosz Kurzydłowski i Dawid Radziński w Kadrze 2005 a sumaryczny wynik powołań na konsultacje Kadr zawodników AP Reissa w Szczecinku jest w naszym regionie bez precedensu.
Najbliższa konsultacja Kadry 2004 odbyła się w niedzielę, tj 26.03.2017 w Szczecinie i tego dnia Szczecinecczanie rozegrali mecz kontrolny w składzie Kadry ZZPN 2004 – Trenerzy Jarosław Włodarczyk i Robert Żolik a Pogonią Szczecin 2004, którą prowadzą Trener Kadry Polski U16 Marcin Łazowski i Trener Przemysław Jasiński. Mecz rozegrany został na euroboisku przy ul. Witkiewicza od godz 15 w wymiarze czasowym 3x 30 minut.
– Graliśmy 3 razy po 30 min , na zawodnika przypadało 30 minut, z czego w 3 kwarcie trzeba było dobrać zawodników z 2 poprzednich kwart – powiedział portalowi  Łukasz Szwejda-  Wszystkie 3 kwarty przegraliśmy ( 1:2 , 2:3 , 1:0 ), lecz daliśmy z siebie wszystko i mamy nadzieję na dostanie się do drużyny kadry – dodał Łukasz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *