Szczecineccy pingpongiści wśród najlepszych

Odsłony: 141

          W niedzielę 24 lutego w hali OSiR w Szczecinku przy ulicy Kopernika odbył się Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego z okazji 74 rocznicy zdobycia Szczecinka. Frekwencja przerosła oczekiwania organizatora, którym był Andrzej Krawczyk z ramienia Szczecineckiego Towarzystwa Lig Amatorskich. Mimo, że w okolicach odbywały się również liczne turnieje to do Szczecinka zjechało około 100 zawodników z całej Polski oraz zawodnik z  Niemiec, którzy grali w czterech kategoriach. Turniej z pewnością nie odbyłby się gdyby nie główny sponsor którym była firma MedVital24. Również swoją cegiełkę do turnieju włożyli lokalni przedsiębiorcy oraz OSiR Szczecinek i Starostwo Powiatowe Szczecinek. Zmagania tenisistów rozpoczęły się o godzinie 10.00 oficjalnym otwarciem turnieju. Następnie gry rozpoczęły się o 10.30 a zakończyły o godzinie 16.00. Oficjalne zakończenie turnieju i wręczenie nagród odbyło się w hali Ślusarnia. Miło poinformować iż zawodnicy szczecineccy w trzech kategoriach zajęli miejsca na pudle. W kategorii +50 Antoni Biedziuk był drugi, Sylwia Purlis wygrała kategorię Kobiet a w kategorii Junior drugi był Szymon Milczarek a trzeci Szymon Stawowczyk. Oto wyniki poszczególnych kategorii :

Kategoria Kobiety:

1 miejsce Sylwia Purlis – Szczecinek, 2 miejsce Katarzyna Grzegorczuk – Koszalin, 3 miejsce Justyna Szmiel – Częstochowa

Kategoria Junior:

1 miejsce – Daniel Zelek – Świdwin, 2 miejsce Szymon Milczarek – Szczecinek, 3 miejsce Szymon Stawowczyk – Szczecinek,

Kategoria +50

1 miejsce Dzida Wiesław – Białogard, 2 miejsce Antoni Biedziuk – Szczecinek, 3 miejsce Leszek Jodaniewski – Człuchów

Kategoria OPEN:

1 miejsce Sławomir Januszewski – Chojnice, 2 miejsce Artur Sawoch – Gorzów Wielkopolski, 3 miejsce Michał Brieger – Chojnice. W tej kategorii czwarte i piąte miejsce zajęli bracia Radzińscy ze Szczecinka. Adam był czwarty a Mariusz piąty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *