AktualnościOldbojePiłka nożna

Szczecineccy oldboje z trzema punktami

Visits: 238

STLA Kacper-Sport Szczecinek – TKKF Strażak Koszalin 3:1 (2:0)

Bramki dla STLA: Szymon Ochocki-2, Marek Kielar

Skład STLA: Ponichtera- Hrymowicz, Socha, Barć, Białczyk, Bernatek, Głuszak, Babiak, Stępień, Kielar, Ochocki. Na zmiany wchodzili: Stasiak, Makselon, Macki, Zdybel

    W sobotnie popołudnie na obiekcie OsiR w Szczecinku (boisko Lechia) rozegrany został mecz II Ligi Oldbojów pomiędzy gospodarzami STLA Kacper – Sport Szczecinek a TKKF Strażak Koszalin. Gospodarze w pierwszej kolejce zremisowali na wyjeździe a goście pierwszy mecz przegrali. Pierwsza połowa to przewaga zespołu szczecineckiego. Udokumentowane było to strzeleniem dwóch bramek. Pierwsza przez Marka Kielara a druga Szymona Ochockiego. W II połowie oba zespoły nie stwarzały groźniejszych sytuacji. W 70 minucie pierwsza dogodna sytuacja gości z rzutu karnego. W polu karnym faulowany był jeden z zawodników gości. Na szczęście dla gospodarzy piłka trafia w poprzeczkę i wychodzi w pole gry. Kontra gospodarzy i po składnej akcji Ochocki podwyższa na 3:0. Goście nie mieli już nic do stracenia i próbowali strzelić bramkę honorową . W końcu się to im udało i w końcowym czasie gry strzelili na 3:1. Pierwsze zwycięstwo oraz pierwsze trzy punkty zostają w Szczecinku. Gospodarze jako beniaminek tych rozgrywek z czterema punktami plasują się na trzeciej pozycji po dwóch kolejkach.

      Kolejne spotkanie STLA Kacper-Sport Szczecinek rozegra we wtorek 11 września u lidera rozgrywek Ikar Krosino. Mecz o godzinie 18.00 w Krosinie koło Świdwina.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *