Sparingowo: Orzeł lepszy od Czarnych. Pionier 95 nie zagrał

Odsłony: 157

W sobotę, po raz pierwszy w tym roku na boisku zagrali zawodnicy Orła Łubowo. Spotkali się oni w Czarnem z drużyną tamtejszych Czarnych. mecz niespodziewanie zakończył się wygraną łubowian 2:1 (1:1). Gole dla nich strzelili: Arkadiusz Szymek i Sławomir Bakiewicz.- Jestem pozytywnie zaskoczony po tym spotkaniu- mówił po meczu trener Orła, Tomasz Bykowski.- Dla nas było to praktycznie pierwsze wyjście na boisko w tym roku. Nie mieliśmy kontaktu z piłką, bo dotychczas w większości biegaliśmy w terenie. Chłopaki zagrali fajnie i ambitnie. Dobrze wypadli młodzi gracze. Mogłem tez zobaczyć, że nasz bramkarz Szymek, może być pożyteczny w polu. W składzie brakowało nam z różnych przyczyn kilku doświadczonych graczy. Mam nadzieję, że w dalszej części sparingów będzie równie dobrze jak dziś- zakończył Bykowski.
Orzeł zagrał w składzie: Bykowski- Grochowski, Goljasz, Czubik, Pawlak, Dębski, Szwałek, M. Krzysztofiak, Kozica, Szymek, Bakiewicz. Po przerwie za Bykowskiego do bramki wszedł grający wcześniej w polu Szymek, a do pola Węcławski.
Kolejny mecz Orzeł ma zaplanowany na 20 lutego w Złocieńcu z tamtejszym Olimpem.

Z różnych przyczyn, nie doszedł do skutku awizowany wcześniej przez nas, mecz kontrolny pomiędzy Pionierem 95 Borne Sulinowo i  Zrywem Sypniewo. W najbliższą sobotę 20 lutego, Pionier zagra w Kaliszu Pomorskim z Calisią.(ZetPe).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *