Sokół zagrał towarzysko z Gwdą

Odsłony: 304

W piątkowe popołudnie 25 marca na boisku w Trzcinnie, Sokół Spore rozegrał mecz towarzyski z Klubem Sportowym Gwda Wielka. Z różnych przyczyn oba zespoły nie wystąpiły w najlepszych składach. W mecz lepiej weszli zawodnicy z Gwdy. Już w 4 minucie po dobrym zagraniu Kaszaka, bramkę dla Gwdy strzelił Baltaziuk. W pierwszej połowie mecz był w miarę wyrównany. Sytuacje mieli zarówno zawodnicy gospodarzy m.in. Włodarczyk, Klepczarek, Bujnowski,  jak i gości: Dobrowolski, Kaszak, Chołota, Adam Marusiak . Jednak do przerwy wynik   się nie zmienił. W drugiej połowie zespoły dokonały zmian, które wpłynęły na dalszą część meczu. W 56 minucie goście podwyższyli prowadzenie. Jacek Chołota zagrał prostopadle do Adama Marusiaka, a ten strzelił gola na 2:0 dla swojego zespołu. W 60 minucie gospodarze strzelili kontaktową bramkę za sprawą Włodarczyka. Potem znów mieliśmy kilka sytuacji zmarnowanych przez jeden, jak i drugi zespół. W 80 minucie po strzale Fijołka, Gwda prowadziła już 3:1. Jednak raptem po minucie wrzutka piłki w pole karne Gwdy kończy się samobójczym golem Pawła Marusiaka i jest już tylko 3:2 dla gości. W 89 minucie zawodnicy Gwdy ustalili wynik meczu na 4:2, strzałem z około 16 metra . Strzelcem był Radosław Pluta. – Mecz był twardy. Choć mówiło się przed meczem o wzajemnym szanowaniu nóg, to jednak doszło do kilku mocnych starć- powiedział portalowi II trener zespołu z Gwdy, Konrad Przybyłko-  Choć był to mecz towarzyski, to każdy chciał wygrać. Zagraliśmy solidnie, choć brakowało kilku zawodników szczególnie w linii obrony. Meczów musimy grać jak najwięcej, bo w lidze zagramy ich raptem sześć- dodał Przybyłko.

Sokół Spore – KS Gwda Wielka 2:4 (0:1)                                                                                                           Bramki- Sokół: Włodarczyk, sam., KS Gwda Wielka: Baltaziuk, A. Marusiak, Fijołek  Pluta                                        

Sokół Spore: Dykas- D.Dorc, Łobudziński, Błanek, W.Bujnowski, Barć, Kijewski, Leniec, Włodarczyk, Klepczarek, zaw.test. Na zmiany wchodzili : Bednarski oraz trzech innych zawodników.                                                                                                                                                                    

Gwda Wielka: Przybyłko- Boderek, M. Marusiak, P. Marusiak, Glanc, Kaszak, Chołota, Fijołek, Sokołowski, Dąbrowski, Baltaziuk. Na zmiany wchodzili: Cabaj, Pluta, A. Marusiak, Jończyk, Majkowski, zaw.test.                                                                                 Sędziował: Bartłomiej Jeszke.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *