AktualnościMechanik TurowoOrzeł ŁubowoPiłka nożnaWiarus ŻółtnicaZawisza Grzmiąca

Ruszyła Klasa Okręgowa Południe. Nasze zespoły na plus

Visits: 486

Aż sześć zespołów w nowym sezonie gra w Klasie Okregowej Południe. W pierwszej kolejce wystąpiły cztery. Pionier 95 Borne Sulinowo pauzował a Hubertus Biały Bór mecz swój przełożył na 6 września. Oto wyniki, strzelcy bramek oraz składy naszych zespołów:

Orzeł Łubowo – Wiarus Żółtnica 3:1 (2:0)

Bramki: Orzeł: Maciej Kierzkowski-2, Szymon Ochocki, Wiarus: Dominik Aleksandrzak

Orzeł: Szymek- Taczko, Goljasz(70' Dębski), Pawlak, Szwałek, Ochocki, Spryszyński(77' Niezgoda), Nowak(55' Przymeński)Bakiewicz, Kierzkowski, Dygas(82' Jakubowski)

Wiarus: Cywiński- J. Pietras, Paweł Wasilewski, Droszcz(30' Patryk Wasilewski), Pawelec, Staciwa, K. Rychter(70' Bengsz), M. Rychter, Adamowicz, Aleksandrzak, Kubicki

Sędziowie: Napieraj, R. Rozmus, Pyda

– Myślę, że mecz był kontrolowany przez nasz zespół- powiedział portalowi Leszek Kapuściński kierownik Orła- mieliśmy w tym meczu zdecydowaną przewagę. Wynik choć pozytywny nie odzwierciedla naszej przewagi. Zagraliśmy dobrze i mieliśmy wiele dogodnych sytuacji lecz ich nie wykorzystaliśmy- dodał kierownik zespołu. – Początek naszgo meczu to gra w dziewiątkę- powiedział nam z kolei jeden z zawodników Wiarusa- Niektórzy panowie niestety sie spóźnili na mecz. Zagraliśmy bardzo bojaźliwie i bez woli walki. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach zagramy zdecydowanie lepiej- dodał rozgoryczony gracz Wiarusa.

Mechanik Turowo – Sokół Suliszewo 2:2 (2:1)

Bramki dla Mechanika: Adam Śpiewakowski-2(1k)

Mechanik: Czwar- Matejko, Pabian, Łacny, Mieszała, Paweł Bugaj, Ludwiczak, Góra(58' Czapla), Dobrosielski(69' Wojciech Bugaj), Śpiewakowski(82' Walczyński), Małecki(26' Michał Bąk)

Sędziowie: Pieda, T. Kozłowski, Ogórek

Zanim zaczął się mecz członkowie zarządu KOZPN Rafał Glanc oraz Zdzisław Ogórek wręczyli puchar oraz nagrodę w postaci kompletu strojów sportowych za awans do Klasy Okręgowej. Zespół gospodarzy do meczu przystąpił bardzo odważnie. W 3 minucie strzał Dobrosielskiego i piłka wybita na rzut rożny. Pięć minut później Małecki nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z bramkarzem. W 9 minucie faulowany jest Śpiewakowski w polu karnym i sam poszkodowany strzela z karnego na 1:0. W 13 minucie groźny strzał gości broni Czwar.W 17 minucie zagranie Małeckiego do Góry a ten uderza na bramkę i niestety futbolówka daleko od bramki. Minute po tej akcji znowu Góra ma sytuację sam na sam i strzela koło bramki. W 25 minucie bramkę strzela Paweł Bugaj lecz niestety z pozycji spalonej i gol nie został uznany. W 26 minucie doszło do dość brzydkiej sytuacji. Piłkę Pawłowi Bugajowi zabiera zawodnik gości a ten z tyłu fauluje . Sędzia pokazuje za ten faul czerwona jak najsłuszniejsza czerwona kartkę.W 34 minucie goście wyrównują po strzale z 30 metrów i złej interwencji bramkarza gospodarzy. W 37 minucie Czwar się rehabilituje gdyż po jego dobrym wykopie piłkę przejmuje Śpiewakowski, który mija bramkarza gości i strzela na 2:1 dla Mechanika. W 42 minucie kopia wcześniejszej sytuacji jednak tym razem nie skutecznie. W II połowie dominacja gości. W 52 minucie poprzeczka a w 65 słupek ratują gospodarzy. W 67 minucie gospodarzy ratuje bramkarz. Kolejna poprzeczka w 86 minucie. Goście nie mogą sforsować bramki gospodarzy. W 92 minucie meczu rzut rożny dla gości . Piłkę przejął bramkarz Sokoła, który znalazł się w polu karnym Mechanika i strzela nie do obrony. 2:2. To co nie mogli strzelić zawodnicy z pola on pokazał jak się strzela. Inauguracja sezonu w Turowie na remis, który wydaje się sprawiedliwy. Z pewnością na widowiskowość tego spotkania wpłynęła sytuacja z czerwoną kartką dla gospodarzy.

Zawisza Grzmiąca – Calisia Kalisz Pomorski 2:1

Bramki dla Zawiszy: Kamil Catewicz, Damian Jedliński

Zawisza: Jabłoński- Bator, Batogowski(Fijałkowski 75 min), Barcewicz, Chołuj, Margol(Jedliński 46 min), Wieczorek, Rumuński, Śliwka, Betański, Catewicz(Szafrański 86min)

Sędziowie: Szkołuda, M. Mazur, Purcel

Pozostałe wyniki: Sad Chwiram-Grom Szwecja 4:2, Legion Strączno-Drzewiarz Świerczyna 3:0, Redłovia Redło-Jedność Tuczno 11:0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *