AktualnościMłodzieżPiłka nożna

Rozgrywki młodzieżowe

Visits: 227

W ubiegły weekend 24-25 września oraz w środę i czwartek 28-29 września rozegrane zostały kolejne spotkania ligowe rozgrywek młodzieżowych. Oto ich wyniki i strzelcy bramek:

LWJS – Akademia MKP Szczecinek – Flota Świnoujście 8-0 (Michał Barański x3, Karol Jabłoński x2, Patryk Flis x2, Mateusz Winnicki)

LWJM – Akademia MKP Szczecinek – Arkonia Szczecin 6-1 (Dariusz Bernaciak x2, Maciej Ciężki, Jakub Nazarewski, Adrian Bednarski, gol samobójczy)

KLJS – Akademia MKP Szczecinek – Drzewiarz Świerczyna 18-0 (Adrian Superson x4, Patryk Kowalczyk x3, Adrian Święciaszek x2, Patryk Flis x2, Patryk Kozioł x2, Tomasz Marciniak, Mateusz Pasikowski, Wiktor Grabiec)

Wiarus Żółtnica – Błonie Barwice 5:2 (J. Pietras- 3, Śledź, Bengsz – Krzyżanowski-2 )

KLJM – Olimp Złocieniec Akademia MKP Szczecinek 1-2 (Bartosz Podgórski, Paweł Wojnowski)

Orzeł Łubowo – Lech Czaplinek 1:3 ( Jakubowski )

WLTS – Akademia Piłkarska Szczecinek – FASE Szczecin 1-11 (Kacper Palusiński)

AP Reissa/Błonie 03 – Salos Szczecin 0:3

WLTM – Akademia Piłkarska Szczecinek – FASE Szczecin 0-8

AP Reissa/Błonie 04 – Salos Szczecin 1:1 (samobójcza)

Trampkarz – Hubertus Biały Bór – Gryf Polanów 4:7 (Orzeł- 2, Apanowicz- 2)

Mechanik Bobolice – Hubertus Biały Bór 5:2 ( Orzeł- 2 ) – mecz rozegrany awansem z 1.10.2016

KKMS – Bałtyk Koszalin – Akademia Piłkarska Szczecinek 20-0

KKMM – Bałtyk Koszalin – Akademia Piłkarska Szczecinek 1-2 (Michał Kita, Konrad Białoch)

Młodzik – Pionier 95 Borne Sulinowo – B-MAX Grzmiąca 2:2 (Grzegorczyk, Hołubek – Dąbkowski, Gendek )

UKS Akademia Reissa Szczecinek – Błonie Barwice 10:0 ( Rutkiewicz – 3, Barański-3, Biesiada-2 Michalski- 2 )

Zdjęcia z meczu Mechanik – Hubertus – liga trampkarzy

img_19351img_19331img_19321img_19311img_19301img_19291img_19361img_19371img_19341img_19421img_19431img_19441img_19451img_19461img_19471

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *