Przed II kolejką A klasy

W niedzielę 30 sierpnia zawodnicy drużyn A klasowych naszego regionu, rozegrają II kolejkę.
O godzinie 12.00 zespół Pogoni Wierzchowo podejmował będzie Olympic Mieszko Warszkowo. Zespół ponownie wystąpi w osłabionym składzie- powiedział portalowi prezes Pogoni, Krzysztof Świdziński- Mimo, że zespół został dodatkowo wzmocniony Łukaszem Bujnowskim z Sokoła Spore, to i tak nie będzie czterech podstawowych zawodników. Pomimo tego tak, jak w Sporem walczyć będziemy o całą pulę – dodał prezes. Dodajmy ,że w derbach Gminy Szczecinek Pogoń  pokonała Sokoła w Sporem 2:1 i zajmuje 1 miejsce w tabeli, ex aequo m.in z zespołem z Warszkowa. Zawodnicy Olympic Mieszko w pierwszym meczu pokonali u siebie Basztę Sławno również 2:1.
Drugi nasz zespół z grupy I będzie grał na wyjeździe z Wrzosem Wrześnica, który pokonał w pierwszej kolejce Iskrę Kłanino i jest na czele rozgrywek. Z pewnością zawodnicy ze Sporego powalczą i wyjadą z Wrześnicy z punktami. Mecz rozpocznie się również o godzinie 12.00
W grupie III dojdzie do meczu derbowego naszego powiatu. Błękitni Gonne Małe podejmować będą Smak Pomorski Wilcze Laski. Mecz rozpocznie się o godzinie 12.00 ( pierwotnie miał się rozpocząć o godzinie 13.00). W I kolejce zespół z Wilczych Lasek pokonał Sokoła Suliszewo i zajmuje 3 miejsce w tabeli, zaś Błękitni przegrali w Nakielnie grając w niekompletnym składzie.- Z pewnością jedziemy powalczyć o zwycięstwo – mówi kapitan zespołu z Wilczych Lasek, Piotr Sternal – Jedziemy w pełnym składzie i powinniśmy wywieźć punkty z Gonnego – dodał Piotr.- Zespół Błękitnych z pewnością rozegra mecz w całkiem innym zestawieniu – mówi nam z kolei prezes i jednocześnie trener Marian Leszczyński.- Chciałbym nadmienić, że wszystkie mecze u siebie będziemy grać  o godzinie 12.00, gdyż kilku zawodników pracuje popołudniami . Dlatego też w ostatnim meczu mieliśmy problemy ze skompletowaniem składu – dodał prezes.
Po okazałym zwycięstwie w 1 kolejce Mechanik Turowo rozegra kolejne spotkanie u siebie( boisko w Żółtnicy). Podejmować będzie Gryf Budowo. Lider grupy III rozegra mecz z zespołem z którym wywalczył awans z B Klasy. Budowo wywalczyło awans z 2 miejsca . W B klasie zespół z Turowa pokonał dwa razy Gryf 4:2 oraz 3:0 i dwa razy był remis 2:2. Gryf w pierwszej kolejce również zdobył trzy punkty pokonując u siebie Błękitnych Pomierzyn 3:1. Czy zespół z Turowa potwierdzi skuteczność z pierwszej kolejki, zobaczymy około godz. 13.00 na boisku w Żółtnicy.
Wszystkim zespołom naszego powiatu życzymy samych zwycięstw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *