Trzecia kolejka w IV lidze i KKO

Odsłony: 109

Szczecinecki MKP wyjeżdża na mecz do Goleniowa. Tamtejsza Ina to niełatwy rywal. W dwóch dotychczasowych meczach zgromadziła 3 punkty wygrywając u siebie 4:2 z Dębem Dębno oraz ulegając na wyjeździe wyraźnie Leśnikowi Manowo 0:3. Przypomnijmy też, że w ubiegłym sezonie jeszcze jako Darzbór, klub szczecinecki przegrał niespodziewanie u siebie 1:2, by z kolei niespodziewanie wygrać w Goleniowie 3:1. Jak będzie tym razem przekonamy się już w sobotę 29 sierpnia, a mecz rozpocznie się o godz. 17.00.
W Koszalińskiej Klasie Okręgowej ciekawe i trudne spotkanie czeka ekipę Błoni Barwice, która grać będzie w sobotę o godz. 17.00 ze spadkowiczem z IV ligi Lechem Czaplinek. Błonie po dwóch kolejkach liderują tabeli z kompletem 6 punktów. Lech z kolei ma w dorobku 3 punkty, ale rozegrał dotychczas jedno spotkanie. W zespole czaplineckim doszło do sporych zmian w kadrze ( kilku zawodników odeszło), więc trudno w tej chwili wyrokować co do dyspozycji drużyny. Barwiczanie grają niespodziewanie dobrze i w sobotę będą chcieli walczyć o kolejne punkty.- Wszyscy zawodnicy powinni być do mojej dyspozycji- powiedział nam trener Ireneusz Polewski.- Skład powinien być prawie taki sam jak w Złocieńcu. Spodziewamy się ciekawego i emocjonującego meczu, kto będzie lepszy, pokaże boisko- zakończył trener.
Po dwutygodniowej przerwie do gry wracają gracze Hubertusa Biały Bór. Rozegrali oni dotychczas jeden mecz, w którym ulegli w Wałczu Orłowi 0:3. W poprzedniej kolejce ich mecz z Arkadią Malechowo został przełożony. Teraz Hubertus jedzie do Biesiekierza na spotkanie z tamtejszym Wybrzeżem. Mecz w niedzielę o godz. 16.00.- Chłopaki są spragnieni gry- mówi trener Bartosz Winiarski.- Już coś tak podobnego, jak w Wałczu raczej się nie zdarzy (gra w 11 i bez nominalnego bramkarza), bo wierzę, że uda się nam zebrać szerszy skład. Wkrótce też powinno dojść jeszcze dwóch zawodników, co nas wzmocni kadrowo- dodał trener.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *