AktualnościPiłka nożna

Plebiscyt na trenera miesiąca w ZZPN…. zgłoś trenera z naszego powiatu…..

Visits: 83

           Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej organizuje konkurs na trenera miesiąca. Pragniemy zachęcić działaczy, rodziców oraz samych zawodników z naszego powiatu szczecineckiego o czynny udział i wytypowanie z naszego środowiska tych Waszych trenerów. Każdy z Was  może wysłać kandydaturę do miana trenera miesiąca. Poniżej szczegóły:
🔸 Jak ważna jest rola trenera nikogo nie musimy przekonywać. W związku z tym, aby zwrócić uwagę na ludzi, którzy wkładają serce w swoją pracę, a nie zawsze piszą o nich na pierwszych stronach gazet, każdego miesiąca będziemy prowadzić plebiscyt. Najbardziej zależy nam na trenerach, którzy pracują w niższych klasach rozgrywkowych, ich pasją jest praca z dziećmi lub dokonali w danym miesiącu czegoś, co zasługuje na wyróżnienie. Zawsze nominowanych będzie maksymalnie 5 trenerów z naszego województwa, a Wy reakcjami pod postem będziecie mogli wybrać Trenera Miesiąca.
🔹 Laureatów w styczniu wybrał prezes Maciej Mateńko – pomysłodawca projektu. W kolejnych miesiącach to WY będziecie zgłaszać trenerów. Jak to zrobić? Należy dodać hashtag #ZZPNTrenerLutego (w następnych miesiącach, kolejno, nazwa danego miesiąca) oraz oznaczyć naszą stronę lub mailowo na adres ws@zzpn.pl w tytule #ZZPNTrenerLutego/#ZZPNTrenerMarca itd. W poście lub mailu należy także napisać kilka zdań dlaczego to ten trener powinien zostać wyróżniony.
🔸 Laureatów (max 5) wybiera kapituła konkursu. Zwycięzcę, poprzez głosowanie odpowiednią reakcją pod postem na Facebooku, wyznaczacie Wy.
Trener, który zbierze najwięcej głosów zostanie nagrodzony specjalną statuetką.
🔜 Już wkrótce podamy Wam pierwsze kandydatury.
Nasz portal z pewnością na bieżąco będzie informował o szczegółach, kandydatach oraz wynikach tego konkursu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *