Pionier 95 wygrywa mecz barażowy

        Pionier 95 Borne Sulinowo w meczu barażowym o utrzymanie się w Klasie Okręgowej zagrał z Radew Białogórzyno na boisku w Połczynie Zdroju. Zespół z naszego regionu zdołał wygrać 3:2 remisując do przerwy 2:2. – W pierwszych minutach powinniśmy prowadzić przynajmniej trzema bramkami- powiedział naszej gazecie trener Pionier 95 Szczepan Michalak- w 30 sekundzie strzelamy na 1:0 a strzelcem bramki był Gajewski. Następnie w ciągu kilku minut nie strzelamy dwóch setek. Goście zdołali wyrównać a następnie z kontry strzelili nam drugą bramkę. Do przerwy strzeliliśmy na 2:2 za sprawą Pawłowskiego. Zawodnik ten po przerwie strzela na 3:2 dla nas. Graliśmy bardzo nieskutecznie. Zamiast strzelić i kontrolować grę to do końca drżeliśmy o wynik. Z pewnością w tym meczu byliśmy lepsi. Rywal oddał trzy strzały na naszą bramkę i strzelił dwie bramki. W sumie wynik powinien oscylować w granicach 6:2 dla nas.- dodał na zakończenie swojej wypowiedzi trener Pionier 95 Borne Sulinowo.

Pionier 95 Borne Sulinowo – Radew Białogórzyno 3:2 (2:2)

Bramki dla Pionier 95: Pawłowski-2, Gajewski

Pionier 95:  Michalak- Filipiak, Gruszecki, Wolski(15' Olkowski), Szatkowski, Zaborowski(85' Kaczmarek), Markiewicz, Próchnicki(75' Zapotoczny), P. Pacho(60' Drzewiński), Pawłowski, Gajewski.

Od nowego sezonu Pionier 95 Borne Sulinowo będzie grać dalej w tej samej klasie rozgrywkowej jednak pod innĄ nazwą. W związku ze  zmianą nazw lig będzie  to Klasa A. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *